Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 441
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg fatter det bare ikke, hva er så morsomt med det?? Det er jo bare tragisk.

Jeg ser på Skjønner ikke hvorfor folk må inn i tråden når de ikke engang takler navnet på programmet altså...

Posted Images

Skrevet
Kristian René og Tina er forlovet. Seher.no

Lurer på om ungen kommer til å snakke om seg selv i tredjeperson :lol:

(For det kommer jo til å komme en paradise-baby der mener jeg :lol: )

  • Like 1
Skrevet
Lurer på om ungen kommer til å snakke om seg selv i tredjeperson :lol:

(For det kommer jo til å komme en paradise-baby der mener jeg :lol: )

Sannsynligvis kommer de til å avle en hel hær som snakker om seg selv i tredjeperson... :S

Nå skal jeg gå tur med Casper, også skal jeg se mandagens episode!

Skrevet

Seriøst.. Tina har issues.. Og ikke rart at hun er "alene" da, når hu oppfører seg sånn. Man kan heve seg litt istedet for å oppføre seg som en drittunge.. "Jeg HATER svake mennesker"... Ehm..

  • Like 3
Skrevet

Herregud så DUM Mari er som ikke bytta ut Ariel med Tina. Begge to er sykt irriterende men Tina tar kaka!

"Mari kan bare putte huet sitt ned i en bøtte og DRUKNE liksom!". Herregud, hvem sier sånt?

  • Like 2
Skrevet

Til slutt kommer du til å tro at alle spoilerne fra meg bare er tull, til det en dag er ramme alvor og jeg avslører vinneren av paradise! MOHAHAHAHAHAHAH!!!

FY, Lola, FY FY FY :sint_01:

Nå lærte jeg også at å quote spoilerne - betyr at man ser de.. Det visste jeg ikke. Heldigvis var det fjas. FjaseLOLA

  • Like 1
Skrevet

Oda er sykt ubesluttsom. :P

Skjønner ikke hva Karium liksom har gjort jeg da, bortsett fra å irritere seg over Oda som snakker dritt om Mari for å så gå til Mari og grine om det..

Skrevet

Karim ryker ut

Nå hadde jeg gleda meg til å lage min første spoiler etter å ha sett morgendagens episode, men jammen var du først ute gitt :P

Skrevet

Synes det var dritt.... men som forventet da. Karim er iallefall ganske normal i hodet, ikke så blåst og selvopptatt som de fleste andre der inne... eller, alle andre.



Jeg takler virkelig ikke Tina jeg altså... hun er jo helt forferdelig! Også håper jeg virkelig ikke Kristian Renè vinner, han er så full av seg selv fra før av.

Skrevet

Jeg liker Isabell jeg :) Virker som om hun er seg selv og for det meste happy. Også er det litt gøy at hun virker så dum, men egentlig er den smarteste der inne :lol: Hun gjennomskua jo planen til KR lett som bare det :P

Skrevet

Liker Kristian Renè jeg, og likte at planen hans gikk i boks :P Liker ikke Oda. Ikke Tina heller. Men forsåvidt ikke Mari heller. Men Isabell er ålreit :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...