Gå til innhold
Hundesonen.no

Paradise Hotel 2013


Kaja
 Share

Recommended Posts

  • Svar 441
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg fatter det bare ikke, hva er så morsomt med det?? Det er jo bare tragisk.

Jeg ser på Skjønner ikke hvorfor folk må inn i tråden når de ikke engang takler navnet på programmet altså...

Posted Images

"Jeg er vant til å være med skjendisser og sånn i jobben" :lol:

Synes deltagerne blir værre for hvert år, men jeg elsker å komme hjem fra jobb og se på hjernedød underholdning allikevel :D

Jeg tror det er vi som blir eldre :P

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg heier ihvertfall sålangt på hu svenske brunetta (Charlotta?). :D Av guttene har jeg ikke fått noe særlig inntrykk av noen, men får vel heie på Mads siden han er herfra og søstra mi har gått på barneskole med han :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Syns dere er flink som kan klare å la dere underholde. Hjernedød underholdning har vi ikke vondt av etter en arbeidsdag og tur med bikkjene. Men selv klarer jeg ikke annet enn å irritere meg, og da lar jeg likeså godt være.

Hva er det kule med å annonsere på riksdekkende TV at man er bifil da? Syns ikke at det kanskje burde vært fortalt til familie og venner først da?

Og at disse ungdommene virkelig virkelig ikke forstår at de risikerer at denne serien kan ødelegge for de senere. Har vi virkelig oppdratt og undervist de så dårlig at de ikke forstår faren ved slik eksponering?

Syns det er virkelig skremmende jeg. Ungdommer i dag nekter å dusje etter gymmen, men å stille opp naken og ha sex på TV er greit. Hallooooen, hvor er logikken??

Jeg syns virkelig synd i slike ungdommer som tror at det eneste riktige og viktige her i livet er å få eksponert seg slik. Og så på en så utrolig lite flatterende måte da!!

  • Like 6
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



×
×
  • Opprett ny...