Gå til innhold
Hundesonen.no

  

158 stemmer

  1. 1. Hvilken logo liker du best?

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      80
    • 4
      3
    • 5
      52
    • 6
      10
    • 7
      11


Recommended Posts

  • Svar 75
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ETT??? ETT??? Herregud, for noen fjøsnisser dere er, ass. Det skal være et, ikke ett. Retter dere det opp eller? Helst med en gang? Typ nå? For ett bare skriker ut og jeg klarer ikke stemme engang. Fø

For noen flinke tegne-soniser vi har, blir imponert! (Og som vanlig har vi noen fantastiske kverulanter blant oss, hva hadde sonen vært uten )

Nummer 3, uten tvil! Men, det er mer riktig med "et" og ikke "ett". Pirkefeil though.

Posted Images

Skrevet

Hvis dere går inn på hundesonen.no/forum/topic/37698-logokonkurranse/page-4 , ligger ikke bullterrieren i bedre versjon der?

Skrevet
ETT??? ETT??? Herregud, for noen fjøsnisser dere er, ass. Det skal være et, ikke ett. Retter dere det opp eller? Helst med en gang? Typ ? For ett bare skriker ut og jeg klarer ikke stemme engang. Føler meg fysisk uvel, blir rent svimmel. Ett møtested liksom. Herregud for en fadese og en farse av en "avstemning".

5 for the win forresten!

:lol:

Døh. Det ekke så lett å alltid måtte henge seg opp i sånne feil, altså. Skulle gjerne sett forbi de jeg, men det bare... går ikke... :lol:

Skrevet
Døh. Det ekke så lett å alltid måtte henge seg opp i sånne feil, altså. Skulle gjerne sett forbi de jeg, men det bare... går ikke... :lol:

Slik :)

post-6328-0-40588100-1356900935.jpg

post-6328-0-93032000-1356900984.jpg

  • Like 2
Skrevet
Men hvor er det blitt av Mana-logoen? Liker forsatt den best jeg..

Jeg savner også en Mana! Den forrige var jo såå fin :)

Hihi, takk! Men jeg har rett og slett ikke fått tid til å lage ny logo... Jeg begynte, men så ble den ikke noe fin og da gadd jeg rett og slett ikke.. Synd, for jeg ville jo vinne, haha! Meeeen det skjedde så mye mtp jula osv, så da ble det bare sånn.. Men jeg har ikke fått noen PM ang den forrige konkurransen?

Jeg har stemt på nr. 3..

Skrevet

I en hundeklubb ble logoskaperen uvenner med klubben, meldte seg ut og nektet klubben å fortsette å bruke logoen. Vedkommende hevdet at det aldri ble laget noen avtale om at logoen skulle være klubbens eiendom. Just mentioning ...

Skrevet
Hihi, takk! Men jeg har rett og slett ikke fått tid til å lage ny logo... Jeg begynte, men så ble den ikke noe fin og da gadd jeg rett og slett ikke.. Synd, for jeg ville jo vinne, haha! Meeeen det skjedde så mye mtp jula osv, så da ble det bare sånn.. Men jeg har ikke fått noen PM ang den forrige konkurransen?

Jeg har stemt på nr. 3..

Jeg må jo ærlig si jeg tror at TIMINGEN til denne logokonkurransen er dårlig, nettopp for det du skriver. Tidsbruken til runde 1 var helt OK, men det manglet entusiasme blandt meldlemmene. Sannsynligvis led konkurransen av "alle andre er flinkere enn meg så jeg orker ikke".

Runde 2 hadde kjempekort tidsfrist midt i både eksamensstria og julestria - ergo ville mange som ellers kunne deltatt ikke få tid til å delta. Og tidsfristen var kort.

Men nå er nå ting som de er, så. Det var ikke for å klage, det var vel strengt tatt bare en generell observasjon :P

Skrevet
Hihi, takk! Men jeg har rett og slett ikke fått tid til å lage ny logo... Jeg begynte, men så ble den ikke noe fin og da gadd jeg rett og slett ikke.. Synd, for jeg ville jo vinne, haha! Meeeen det skjedde så mye mtp jula osv, så da ble det bare sånn.. Men jeg har ikke fått noen PM ang den forrige konkurransen?

Jeg har stemt på nr. 3..

Jamen kunne du ikke ha sendt inn Mana en gang til, var den jeg likte best jo.. :cry:

Jaja, da har jeg stemt på nr 3 også.

Skrevet
Jamen kunne du ikke ha sendt inn Mana en gang til, var den jeg likte best jo.. :cry:

Jaja, da har jeg stemt på nr 3 også.

Hehe jo, jeg kunne, men den ville ikke ha vunnet så da var det liksom ikke så mye vits... Folk syntes den var for detaljert, så den hadde ikke fått mange stemmene.

Skrevet

Kan den som har laget 3/5 sende meg en PM? Jeg har fryktelig lyst til å kjøpe en tegning av en staby i samme stil som de nr. 5 hundene!

Skrevet

For noen flinke tegne-soniser vi har, blir imponert! :D

(Og som vanlig har vi noen fantastiske kverulanter blant oss, hva hadde sonen vært uten :lol: )

  • Like 4
Skrevet

Jeg liker veldig godt både 3 og 5.. stemte først på 5, så 3.. Men nå veit jeg ikke... De er fine på hver sin måte :D

Masse bra forslag her nå!

Guest Belgerpia
Skrevet
Min stemme gikk til 5, og nå er jeg litt sur for at ikke alle er enige, og også stemmer 5. :P

Min stemme gikk også til nummer 5

Guest Michellus
Skrevet

Jeg stemte også på 5! Den var kul :D Men 3 var fin den også, andrevalget mitt faktisk :ahappy:

Skrevet

Her var det flere fine forslag. :)

Min stemme går til nummer 3. Den ser elegant, enkel og proff ut. Me like! Nummer fem er jeg ikke sikker på om er hester, mennesker eller hunder(regner med at den som har laget den ikke blir for fornærmet ettersom jeg stemmer på den andre vedkommende har laget :P ).

  • Like 1
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Som sagt, få en instruktør til å komme hjem til deg og se situasjonene og få hjelp til et opplegg. Dette er en hund som trenger konsekvent gjennomgående trening og rammer i hverdagen. Men få utelukket først at det ikke er noe smerter eller andre ting som påvirker adferden også.
    • Men når jeg skiller dem så biter hun meg. Hun blir helt vill i blikket og i kroppen og alt. De kan aldri være alene sammen. Jeg kan heller ikke la hun være på ett rom og jeg ber hun bli når den andre er på andre siden av døra. Da løper hun og biter meg i bånda. Eller i armen. 
    • Jeg har kjøpt nye håndklær, nytt sengetøy, nødklær og et par mer brukbare klespakker fra Finn, men mange av de såkalt berikede klærne er helt unike og har høy affeksjonsverdi. Bl.a. den nevnte singletten, som var det første fairtrade sertifiserte plagget jeg fant. Original Max Havelaar, fra før de byttet navn til Fairtrade. Den kostet omtrent 250 kr for tjue år siden og har trofast holdt stand gjennom hver eneste sommer siden. Med alt arbeidet jeg har lagt ned i den nå, så er Gucci fast fashion for tacky træsh hoes til sammenlikning.  Fordi jeg har vært en så etisk bevisst shopper og bygget en garderobe jeg kunne gå moralsk rakrygget i, så er det ikke bare, bare for meg å handle nytt. Favorittbutikken Libe er nedlagt, og jeg liker ikke kolleksjonene de gode merkene (som Komodo og Monkee Genes) har for øyeblikket. Nudie har heldigvis jeans jeg liker, men utover dem ser det svart ut. Derfor velger jeg redde det som reddes kan.  Alt av ulltøy må byttes fordi proteinfibre går bokstavelig talt i oppløsning i høy pH. Ikke bare undertøy som ikke er så farlig hvordan ser ut, men affeksjonsverdi Komodo blazer, kåpe, skjerf og lue, kjole, skjørt og flere bukser. Det er virkelig en smerte å vente på plagg jeg vil ha fra de merkene jeg liker. Trendene for tiden faller ikke i smak. Nøstebarn har fortsatt de samme plaggene de alltid har hatt, men er selvsagt utsolgt for de riktige fargene.  Jeg drar det antakelig så langt at jeg demonterer en jakke vevd og sydd i Sverige, fra et svensk merke som gikk konkurs og ikke lenger tilbyr noe nytt, for å unngå skade elgskinnet på utsiden mens jeg renser innsiden.  ..ikledd pølsedrakt fra Biltema, fordi jeg ikke hadde nevneverdig lyst til å legge penger i kassa til noen såkalt grønn butikk da jeg trengte emergency beskyttelse mot klima etter den fanatiske grønnskallen fra den sekterisk klorofyllkommunistiske kloakken av ruspsykotisk økolååågiske fotsoldater fra MDG beriket både garderoben min og miljøet med det ufortynnede insektsmiddelet sitt. Biltema klær med pølsemotiv på var det mest aggressive motsvaret jeg kunne finne som traumeterapi. Made in China av helt ny polyester, fraktet fossilt fra andre siden av planeten og med bilder av svinekjøtt på. Jeg slo til og det føltes bra.     
    • Er det ikke bedre å kaste klærne og kjøpe nye, det burde dekkes av innboforsikringen? Litt jobb, men føles tryggere likevel?
    • Det hjelper også å legge den i glovarmt vann etter vask, for å drepe mikroorganismene før du tørker den hurtig et varmt sted med god ventilasjon. De formerer seg lett under tørkeprosessen om du ikke har kverket dem skikkelig. Vaskemiddel hjelper bare med å få hardføre mikroorganismer delvis ut av stoffet, det dreper dem ikke, mange blir sittende igjen, og vannet i maskinen holder ikke 60° lenge nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...