Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Tenkte det var greit å ha en egen tråd til valpisen, tar jo stadig nye bilder av ham. Gøy med masse valpebilder syns jeg, noe å se tilbake på når han blir et stort siklende monster haha.

Rotrening er ikke noe vi legger stor vekt på her i hus, det er han rimelig flink på selv hehe.

Image4-9.jpg

Image2-14.jpg

Image1-15.jpg

387834_10150392117940771_648465770_8696493_1088150162_n.jpg

Han og storebror Turbo gir labb.

Image3-8.jpg

Så liker jeg godt dette bildet av mine tre og Cams corgier. Ser så snålt ut med den digre valpen inni der .

399461_10150406347490771_648465770_8747718_265690794_n.jpg

  • Like 2
  • Svar 135
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oscar og ene katten vår Simba. De har vært bestiser fra dagen Oscar kom i hus. Syns de er så herlige sammen

Skulle prøve å ta noen fine bilder av Oscar og Bella sammen. Dette ble helt rart i fargene, så fiksa litt på det. Ikke helt bra men søte sammen er de jo . Men kosegutt som Oscar er så skulle

Et bilde jeg tok av finingen min idag

Skrevet

rett og slett hærlig. Hvor gammel er han på disse bildene? Litt rått med en valp som allerede er større enn de fleste kompissene sine ;)

Skrevet

Han er fra rett før 3 mnd til nå nylig 3 og en halv mnd. Han vokser jo rimelig fort og veide han for en liten stund siden da var han blitt 22 kg. Visste jo rasen vokste fort, men litt sprøtt å oppleve det selv. Var ikke lenge han var en liten rund fluffy valp, før nå han har rygghøyde med stuebordet.

Skrevet (endret)

Han er skjønn :heart: .Hvor kommer han fra?

Så det over her,kjenner godt oppdretterene :D

Endret av Toril
Guest Yellow
Skrevet

Har alltid siden jeg var liten og så Beethoven vært utrolig glad i St.barnhard! Vakreste av de største rasene er det ingen tvil om i mine øyne :) Er nok veldig lenge til en slik evt. kunne passet akkurat meg, men gurimalla, han er så utrolig skjønn!

Skrevet

Har alltid siden jeg var liten og så Beethoven vært utrolig glad i St.barnhard! Vakreste av de største rasene er det ingen tvil om i mine øyne :) Er nok veldig lenge til en slik evt. kunne passet akkurat meg, men gurimalla, han er så utrolig skjønn!

Takk :) Med meg var det Vi på saltkråkan med sanktisen Båtsmann som fikk meg totalt forelska . Så hadde min bror to stykk da jeg var tenåring som fikk meg enda mer glad i rasen.

Takk til dere andre også :)

Skrevet

Å, herregud, så vakkert! Nydelig liten gutt! Håper dere får mange, gode år sammen :) Samme faren som min tidligere hannhund det der. Exo er en helt han :D

  • Like 1
Skrevet

Å, herregud, så vakkert! Nydelig liten gutt! Håper dere får mange, gode år sammen :) Samme faren som min tidligere hannhund det der. Exo er en helt han :D

Takk :) Ja Exo er en flott hund, å så snill og god :)

  • Like 1
Skrevet

Noen bilder jeg tok istad :

Oscar og Bella.. stakkars hun ser litt oppgitt ut, men han står på halen hennes

Image1-16.jpg

Litt stor enda men hehe

Image5-8.jpg

Image6-8.jpg

Yndlingsleken hans, den viser han stolt frem til alle som kommer hehe

Image7-6.jpg

Image8-7.jpg

Kosegutten min

Image2-15.jpg

  • Like 1
Skrevet

Noen nye bilder av verdens beste valpegutt som straks fyller 4 mnd og som jeg blir mer glad i for hver eneste dag :) Han er en skikkelig kosegris. Her slapper han av etter en tur i skauen, en litt skitten og fornøyd liten voffse.

404564_10150445443855771_648465770_8930048_481226532_n.jpg

407182_10150445443970771_648465770_8930052_1219265347_n.jpg

399459_10150445443920771_648465770_8930050_654414648_n.jpg

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...