Gå til innhold
Hundesonen.no

Saarloos Wolfdog: Crying Wolf Orion of Ulveblikk


Recommended Posts

  • Svar 472
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Halla ! 

Fint i fjellet nå[emoji108]

Posted Images

Guest Snusmumrikk
Skrevet

Nei, men jeg har en veldig sterk mistanke om hvem det kan ha vært ja :) Det er bare en Saarloos til i Trondheim for tiden. (hvertfall som er registrert) Han heter Farkas og er et år yngre enn Orion, og en del mindre i størrelse og kroppsvekt. Hvis du blar litt i tråden her, finner du noen bilder av de to :)

Er det deg på det bildet :o Trodde du var mann jeg hehe. Da er det kanskje samboern din el jeg har møtt med Orion ved Kastbera da?

Han er ihvertfall knallfin! Og du tar flotte bilder!

Skrevet

Er det deg på det bildet :o Trodde du var mann jeg hehe. Da er det kanskje samboern din el jeg har møtt med Orion ved Kastbera da?

Han er ihvertfall knallfin! Og du tar flotte bilder!

Nei, er nok meg du har møtt ja. Samboer på bildet :)

  • 1 month later...
Skrevet

Og ikke minst blir man inspirert på fotofronten! For selv om motivet er nydelig så er bildene også helt fantastiske! :D

Det skumle med "slike hunder" og slike bilder er at det er nok av tullinger som vil ha en eller noe som ligner det de ser på fotoene :)

Skrevet

Det skumle med "slike hunder" og slike bilder er at det er nok av tullinger som vil ha en eller noe som ligner det de ser på fotoene :)

Så absolutt, innrømmer glatt at jeg drømmer om en Saarloos når jeg kikker igjennom denne tråden, Men så popper man ut av bobla etterpå da, for jeg vet jo at en slik hund er langt utenfor hva jeg hadde klart å håndtere pr nå. Så at mer impulse folk eller folk som ikke evner å se egne begrensinger eller som bare ikke gidder å sjekke mer enn at bikkja ser fin ut kan finne på å kjøpe seg en slik uten videre er ikke overaskende dessverre.

Man blir på mange måter dratt inn i en annen verden når man ser slike bilder som dette. Bildene fanger øyeblikkene så bra at man nesten føler man er der og ser dem selv.

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...