Gå til innhold
Hundesonen.no

NYE bilder av medlemmene!


Recommended Posts

  • Svar 250
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg. Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig

KarpeSkrotum: Pft du har ingenting å stille opp med!

Tatt i høst av AnetteH. Det er vel egentlig ganske beskrivende av meg selv. Full av strå etter å ha lekt rundt med hundene i gresset, og med barnelue på hodet. (T-Rex lua mi er kulest i verden, for d

Posted Images

Skrevet (endret)

Så utrolig morro å se menneskene bak navnene! Har nettopp oppdaget at jeg er syyykt dårlig til å forestille meg hvordan folk ser ut utifra navn/nick!

Ikke helt nytt da, men jeg ser fortsatt helt lik ut :P

Øøøy, det går ikke!

Endret av antonia
Skrevet

Hihi, alle bildene jeg finner av meg selv er sammen med noe dyr av noe slag; er det ikke hund, er det nesebjørn, slanger, aper eller noe annet - har ingen nye av kun meg ;) Her er iallefall to bilder:

gressholmen.jpg

168140_10150410667505145_781530144_17111346_6698938_n.jpg

  • Like 3
Skrevet

Her er jeg med Aiko på trening i høst. Vi smiler en del begge to:

DSC_5626.jpg

Her er jeg på Dogs4All med Imouto i slutten av november. Vi synes det er viktig å ha det hyggelig sammen i utstillingsringen, for pen er hun jo liksom uansett:

DSC_6285.jpg

Og jeg skal vedde på at dere er rimelig sjokka over hvor hot mamajama jeg også er, så vis og gammelmodig som jeg framstår til enhver tid! :aww:

:lol:

  • Like 6
Skrevet

Her er jeg med Aiko på trening i høst. Vi smiler en del begge to:

Her er jeg på Dogs4All med Imouto i slutten av november. Vi synes det er viktig å ha det hyggelig sammen i utstillingsringen, for pen er hun jo liksom uansett:

Og jeg skal vedde på at dere er rimelig sjokka over hvor hot mamajama jeg også er, så vis og gammelmodig som jeg framstår til enhver tid! :aww:

:lol:

Du er i alle fall veldig pen, Sandra! :) Jeg synes du kler det røde håret skikkelig bra!

Skrevet

Haha, søta mi! :hug: *Fornøyd med fiskinga av komplimenter*

Haha. Det var ikke på grunn av noe fisking! Det er ærlige meninger, så det så :)

Skrevet

Vet ikke om dette vises for folk som ikke er mine facebookvenner, men here it goes.

275686_508467970_410024270_n.jpg

Kvalmt happy

:blink: Eit bilete av Lola Pagola der ho ikkje liknar på Cruella! Gløymd sminke den dagen?

Og jeg skal vedde på at dere er rimelig sjokka over hvor hot mamajama jeg også er, så vis og gammelmodig som jeg framstår til enhver tid! :aww:

:lol: :lol: Humoren er iallefall bra. Og det er jo eit kompliment, det òg :innocent: .

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
    • Da snakker vi en helt annen arbeidskapasitet, tilnærmet border collie. Men hvis det er aktuelt, så ja. Og så har de MYE lyd. Mer enn de andre lapphundene. Jeg synes de er dritfine, men lyden (og røytingen) hadde vært uaktuell for meg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...