Gå til innhold
Hundesonen.no

NYE bilder av medlemmene!


Recommended Posts

  • Svar 250
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg. Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig

KarpeSkrotum: Pft du har ingenting å stille opp med!

Tatt i høst av AnetteH. Det er vel egentlig ganske beskrivende av meg selv. Full av strå etter å ha lekt rundt med hundene i gresset, og med barnelue på hodet. (T-Rex lua mi er kulest i verden, for d

Posted Images

Skrevet (endret)

Så utrolig morro å se menneskene bak navnene! Har nettopp oppdaget at jeg er syyykt dårlig til å forestille meg hvordan folk ser ut utifra navn/nick!

Ikke helt nytt da, men jeg ser fortsatt helt lik ut :P

Øøøy, det går ikke!

Endret av antonia
Skrevet

Hihi, alle bildene jeg finner av meg selv er sammen med noe dyr av noe slag; er det ikke hund, er det nesebjørn, slanger, aper eller noe annet - har ingen nye av kun meg ;) Her er iallefall to bilder:

gressholmen.jpg

168140_10150410667505145_781530144_17111346_6698938_n.jpg

  • Like 3
Skrevet

Her er jeg med Aiko på trening i høst. Vi smiler en del begge to:

DSC_5626.jpg

Her er jeg på Dogs4All med Imouto i slutten av november. Vi synes det er viktig å ha det hyggelig sammen i utstillingsringen, for pen er hun jo liksom uansett:

DSC_6285.jpg

Og jeg skal vedde på at dere er rimelig sjokka over hvor hot mamajama jeg også er, så vis og gammelmodig som jeg framstår til enhver tid! :aww:

:lol:

  • Like 6
Skrevet

Her er jeg med Aiko på trening i høst. Vi smiler en del begge to:

Her er jeg på Dogs4All med Imouto i slutten av november. Vi synes det er viktig å ha det hyggelig sammen i utstillingsringen, for pen er hun jo liksom uansett:

Og jeg skal vedde på at dere er rimelig sjokka over hvor hot mamajama jeg også er, så vis og gammelmodig som jeg framstår til enhver tid! :aww:

:lol:

Du er i alle fall veldig pen, Sandra! :) Jeg synes du kler det røde håret skikkelig bra!

Skrevet

Haha, søta mi! :hug: *Fornøyd med fiskinga av komplimenter*

Haha. Det var ikke på grunn av noe fisking! Det er ærlige meninger, så det så :)

Skrevet

Vet ikke om dette vises for folk som ikke er mine facebookvenner, men here it goes.

275686_508467970_410024270_n.jpg

Kvalmt happy

:blink: Eit bilete av Lola Pagola der ho ikkje liknar på Cruella! Gløymd sminke den dagen?

Og jeg skal vedde på at dere er rimelig sjokka over hvor hot mamajama jeg også er, så vis og gammelmodig som jeg framstår til enhver tid! :aww:

:lol: :lol: Humoren er iallefall bra. Og det er jo eit kompliment, det òg :innocent: .

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
    • Det er ikke kun dynene som lukter men også hele madrassen stinker.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...