Gå til innhold
Hundesonen.no

Hva gjorde du klokken 11:11, den 11.11.11?


Recommended Posts

Skrevet

Gjorde du noe spesielt?

Jeg har tenkt masse på hva jeg ville gjøre. Egentlig skulle jeg jo være forelsket, og vi skulle se på stjernene sammen. Men så er jeg jo ikke det, og det er dårlig med synlige stjerner klokken elleve om formiddagen.

I dag har jeg ligget rett ut i sengen og ventet på at skulderen min skal bli blid på meg så jeg kan leve litt igjen. I halv elleve tiden kom det en liten Tink snikende og la seg på overkroppen min, med hodet på den vonde skulderen :wub:

Vi lå og snakket om alt mulig. Ok, da, jeg snakket og hun skakket på hodet. Får da være makan til menneskeliggjøring :innocent:

Nesten gang jeg tittet på klokken var den 11:10. Vi hadde ligget sånn i 40 minutter. Jeg hadde akkurat brukt et kvarter på å fortelle henne hvor glad jeg er i henne og at hun skal være hos meg for alltid. Så jeg åpnet macen, og skyndet meg å ta et bilde av oss. Da var klokken blitt 11:11.

Det var en veldig koselig stund, selv om det verken var stjerner eller fyrverkeri. Jeg er også gledelig overrasket over at jorden ikke gikk under :lol:

Hva gjorde du? Noe spesielt?

  • Svar 82
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Den 11.11.11 klokka 11.11 (sånn ca) gikk jeg ut av universitetsområdet med bestått biokjemi-eksamen Nå er det lang tur med voffs. Hurra!!!

tørka tiss tror jeg

Ikke noe å rødme for, det gjorde jeg og.

Skrevet

Overtroisk som jeg er, så ønsket jeg meg noe :)

Å, nei! Glemte det!

Jaja, vi får se alle mine "Du skal være hos mamma alltid, vet du det?" som ønsker, da.

Skrevet

Jeg satt i klasserommet og hadde samfunnsfag med elevene mine. Vi jobbet med menneskerettigheter, FN og Amnesty. En elev gjorde oss plutselig oppmerksom på at klokka var 11:11, så vi ble sittende og prate litt om det før vi jobbet videre. :)

Skrevet

Jeg satt i klasserommet og hadde samfunnsfag med elevene mine. Vi jobbet med menneskerettigheter, FN og Amnesty. En elev gjorde oss plutselig oppmerksom på at klokka var 11:11, så vi ble sittende og prate litt om det før vi jobbet videre. :)

Hei, underviser du tilfeldigvis 2. klasse på videregående? Er det vi har om nå, nemlig :ahappy:

Skrevet

Den 11.11.11 klokka 11.11 (sånn ca) gikk jeg ut av universitetsområdet med bestått biokjemi-eksamen :D Nå er det lang tur med voffs. Hurra!!!

  • Like 7

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...