Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

bal.jpg

:D :D Flinkeste! :flowers:

Å så fiin :wub: :wub:

Tuusen takk :heart:

Du er så utrolig fin som lager tråd til meg og greier :flowers:

:D :D :D :D :D *bananadansen på høyeste nivå*

Takk :D Og takk for all treningshjelpen! :D :D

Jeg bør vel ikke ta helt av å holde en tale, men du skulle definitivt vært nevnt isåfall :P:flowers:

Marie, så utfattelig gøy!

Gratulerer så mye med opprykket! :banana: :banana: :icon_clapping:

Stolt av dere!

Tusen takk :D

Gratulerer så mye tjukken (gjelder dere begge :D )

Virkelig fortjent.

Haha :lol:

Tuusen takk :heart: Du er visst i talen du også... Takk for tålmodigheten ogs støtten :)

Gratulerer fra meg, mamma og bestemor.

Tusen takk :heart:

Dere måtte også vært med i talen hihi. Er så utrolig glad for rådene jeg fikk om hvordan lære inn sporet, har fått så mye igjen for det!

Tusen takk tilalle de andre gratulasjonene også, det er så koselig å lese :D

Dette føles stort for oss :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Merker at det lukter litt vondt av trekksela til hunden, typ sopp/mugg aktig nesten. Noen som vet hvordan det kan vaskes eller fjernes? Spyler den jevnlig med vann og henger opp til tørk.
    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...