Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundesonenhunden


Recommended Posts

Skrevet

Jeg synes hunden på toppen av siden her er veldig fin altså, men den ser kanskje litt malplassert ut?

Kunne vi ikke latt de mange kreative sonisene komme med forslag til logohund? Vi kunne til og med ha stemt blant forslagene. Vi liker jo å føle at vi er med på å "lage" sonen, da vettu :huh:

Godt forslag? :D

  • Svar 54
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Slike "konkurranser" er gjort mange mange ganger før også..

Problemet vi ender opp med når masse meget vakre forslag og jobber er levert og stemt over,

Er at logoen som vinner eller er penest ikke passer inn i resten av layout'n på siden...

Kunne jo hatt et hundeportrett konkurranse, hvor man leverer i .png eller .psd

(altså så man kan gjøre bakgrunnen gjennomsiktig)

Kan jo vurderes.

Skrevet

:D där vaknade du ja!

:P

Har det vært slik lenge? Har vært skremmende lite på sonen de siste ukene!

Men altså, dne hunden på toppen ser både malplasert og uferdig ut, sorry, ikke for å fornærme den som har tegnet eller noe. Ligner bare ikke så veldig på en hund :huh:

Skrevet

Det er jo saa mange flinke tegnere her. Det gaar ikke an aa tegne et par hunder da, og bruke dem i logoen som er? Beholde teksten og bakgrunnen, men hive inn noen hundetegninger? Synes at logoen har sett litt naken ut i lang tid jeg da. :huh:

Skrevet

Jeg stemmer for en basenji-tegning. Siden banneret er basenji-diskriminerende med bare et voff-voff. Hva med de som ikke kan bjeffe da? Huh? :huh:

Fra spøk til revolver: Ja til tegnekonkurranse! :D

Skrevet

Problemet med å tegne en spesifikk hund eller omriss er at det blir veldig.. tja, vet ikke hvordan jeg skal forklare det. Den vi hadde var fin fordi det var liksom ikke èn hund, det var bare random hund og kunne vært hva som helst.

Skrevet

Problemet med å tegne en spesifikk hund eller omriss er at det blir veldig.. tja, vet ikke hvordan jeg skal forklare det. Den vi hadde var fin fordi det var liksom ikke èn hund, det var bare random hund og kunne vært hva som helst.

Men hvorfor måtte den byttes ut?

Skrevet

Lurer igrunn på hvorfor det hittil bare har vært bullhunder på det banneret jeg ?...Ikke at det er noe galt med det altså, men finnes jo flere hundetyper...

Regner med det er skikkelig random egentlig :D Hunden før den forrige var ikke en bullehund.

Forøvrig var den fin og av erfaring så er ikke soniser de som takler forandringer best, og det går seg til etter en liten tid :huh:

Skrevet

Regner med det er skikkelig random egentlig :P Hunden før den forrige var ikke en bullehund.

Forøvrig var den fin og av erfaring så er ikke soniser de som takler forandringer best, og det går seg til etter en liten tid :D

Men den smiler jo ikke engang :huh:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...