mokken Skrevet 29. Mai 2011 Forfatter Rapporter Skrevet 29. Mai 2011 Oida, bortglemt tråd gitt.... Harly nærmer seg 10 mnd og her er det fortsatt, "fred på jord" og "flowerpower" som gjelder! Han er en deilig ukompilsert jypling, vi går mye tur i skog og fjell og ellers er det trening i form av lp, ag og litt spor. Lydigheten går så det suser, her er det kun føreren som setter begrensninger... Agilitytreningen går også veldig bra, han er førermyk og jobber veldig bra. 2 korte filmsnutter fra forrige helgs trening i dagens blogg. På kenneltreffet i begynnelsen av mai fikk vi litt hjelp til sporissuesene våre av superoppdretter JeanetteH! Harly har virket noe usikker og vinglete når vi har trent spor, men på 4 dager har han hatt en veldig fin utvikling Tusen takk for hjelpen, Jeanette! Vel, hva mer kan sies? Jeg er knallfornøyd med jyplingen jeg!
Papillon Skrevet 29. Mai 2011 Rapporter Skrevet 29. Mai 2011 Så flinke Hvordan lærer du inn slalomen?
mokken Skrevet 29. Mai 2011 Forfatter Rapporter Skrevet 29. Mai 2011 Så flinke Hvordan lærer du inn slalomen? Vi har kjørt shaping denne gangen, begynte på de 2 siste pinnene, økte litt og litt til 5-6 pinner og jobbet fra begge sider. For 2 uker siden ca testet vi 8 for å se hvordan forståelsen var, og den var absolutt til stede
Artemis Skrevet 29. Mai 2011 Rapporter Skrevet 29. Mai 2011 Jeg har tittet i bloggen din, og for en kjekk ung herremann Harly har blitt!
mokken Skrevet 29. Mai 2011 Forfatter Rapporter Skrevet 29. Mai 2011 Jeg har tittet i bloggen din, og for en kjekk ung herremann Harly har blitt! Takker og bukker!
mokken Skrevet 5. Juni 2011 Forfatter Rapporter Skrevet 5. Juni 2011 Noen nye bilder av Harly, 10 mnd gammel
Gjest Skrevet 5. Juni 2011 Rapporter Skrevet 5. Juni 2011 Liker at du oppdaterer! Han er så vanvittig kjekk han.
MegaMarie Skrevet 5. Juni 2011 Rapporter Skrevet 5. Juni 2011 Oh, så lekker som vanlig Ser nesten ut som at han har bygget litt muskler siden sist!
mokken Skrevet 5. Juni 2011 Forfatter Rapporter Skrevet 5. Juni 2011 Fin! Kjekkas Flott! Han ser jo nesten voksen-ish ut! Takk dere! Og ja Maria, jeg og synes han ser rimelig ferdig ut allerede Liker at du oppdaterer! Han er så vanvittig kjekk han. Vel, det blir et skippertak en gang i blandt ihvertfall! Takk Oh, så lekker som vanlig Ser nesten ut som at han har bygget litt muskler siden sist! *ler* Forsiktig nå, vi kan bli innbilsk! Det er bra at det begynner å synes. Vi kjører en kort økt med hoppteknikk 1 gang pr uke ca noe som bygger mye i bakparten, også blir det jo endel fjellturer
mokken Skrevet 2. August 2011 Forfatter Rapporter Skrevet 2. August 2011 Verdens beste Harly er 1 år i dag! Vi har nylig vært på ukes kurs i agility, hvor vi lært masse, fikk mange spennnede utfordringer og tips til videre jobbing. Ellers så skjer det ikke så mye nytt, Harly er fortsatt en enkel og ukomplisert sjel som elsker folk og liker å være med på det meste I sommer har det blitt litt svømming, også skal vi snart begynne å sykle jevnlig for å bygge mer muskler på kroppen. Nå gleder vi oss til høsten! 17.sept: MH Sept/okt: Røntging av hofter og albuer Midten av okt: Lp kurs
kelpiejenta Skrevet 2. August 2011 Rapporter Skrevet 2. August 2011 Gratulerer med dagen Harly! Herlig fyr altså, ytrolig flott å se på også!
Guest Jonna Skrevet 2. August 2011 Rapporter Skrevet 2. August 2011 Grattis med dagen Harly! Godt du vokste deg ut av narkolepsien
Recommended Posts