Gå til innhold
Hundesonen.no

Et Foto I Timen (1. i mnd)


Recommended Posts

  • Svar 489
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eller en HOT en

Husk EFIT i morgen da Skal prøve å være med, selv om jeg ikke tror det blir så spennende....

Husk EFIT i morgen, folkens! 1. mai har vel bortimot alle fri, så da kan man ikke skylde på at man har kjedelig skole-/arbeidsdag heller.

Skrevet

Jeg burde ha vært med, siden jeg stod opp 03.30 og har vært på farten. Meeen, det glemte jeg jo. Var zoombie fram til kl var 12.
Får slenge meg med neste måned :)

Skrevet

Gjett hvem som glemte..? :cry:

(Men dagen har sugd hardt generelt til nå uansett, med få unntak, så kanskje like greit)

Skrevet

Hadde en veldig lite spennende dag med sofasliting. Tenkte å være med neste gang, men pga tidsforskjell og flytur over flere tidssoner blir det bare tull. Og mesteparten av tiden er jeg på et fly, så blir nok ikke veldig spennende det heller :lol:

Skrevet

Hvaaaaa!! :lol:

Blir jo bare tull med tidssoner og alt sånt. Men kan ta noen bilder av flyet, flyplassen, ut av flyet osv osv for din skyld :lol: 20 bilder av fly, flyplasser, flymat, flyutsikt, osv :P

Skrevet

Blir jo bare tull med tidssoner og alt sånt. Men kan ta noen bilder av flyet, flyplassen, ut av flyet osv osv for din skyld :lol: 20 bilder av fly, flyplasser, flymat, flyutsikt, osv :P

Now we're talking 8) *flir* :P ikke glem piloter og flyvertinner! :P

Skrevet

Jeg var med for første gang. Og dagen gikk veldig fort når man skulle huske å ta bilder HELE tiden. Og jeg syes det er slitsomt å legge ut bilder på sonen, men fikk det nå til uten å bli lei... Er det noen enklere måte enn å legge ut et og et fra Photobucket? Et sted der man kan velge flere bilder og legge ut på en gang kanskje?

Skrevet

Jeg var med for første gang. Og dagen gikk veldig fort når man skulle huske å ta bilder HELE tiden. Og jeg syes det er slitsomt å legge ut bilder på sonen, men fikk det nå til uten å bli lei... Er det noen enklere måte enn å legge ut et og et fra Photobucket? Et sted der man kan velge flere bilder og legge ut på en gang kanskje?

Jeg har gmail og bruker Picasa Web :)
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...