Gå til innhold
Hundesonen.no

Et Foto I Timen (1. i mnd)


Recommended Posts

Skrevet

EFIT'ene har passet så dårlig de siste mnd'ene :hmm: I dag har jeg og min mor pusset opp i leiligheten min, da psser det dårlig å styre med kamera. Og søteste fjotten har bare enten sittet i hagen og glodd, eller lagt i en krok og prøvd å ikke vaere i veien :ahappy:

  • 4 weeks later...
  • Svar 489
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eller en HOT en

Husk EFIT i morgen da Skal prøve å være med, selv om jeg ikke tror det blir så spennende....

Husk EFIT i morgen, folkens! 1. mai har vel bortimot alle fri, så da kan man ikke skylde på at man har kjedelig skole-/arbeidsdag heller.

  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
Skrevet

Denne gangen MÅ jeg huske det, for nå er jeg endelig ikke på jobb, men har ferie :D Men jeg tror ikke den blir lagt ut før etter ferien min da, siden jeg skal leve internettfritt den uken :)

Skrevet

Æsj, jeg hadde faktisk tenkt å være med, men hadde helt glemt det! Så Milo skal være hos mamma i hele dag, jeg skal jobbe nesten hele dagen og møte ei venninne etter jobb. Det kan umulig bli spennende med EFIT uten hund på et hundeforum :lol:

Skrevet

Har tatt et bilde, men er spent på om det glir ut når jeg stikker på jobb kvart på fire. :P Er liksom ikke så spennende med sånne jobbilder når bikkja ikke er med på jobb :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...