Gå til innhold
Hundesonen.no

Ansiktene bak nicket!


C.J

Recommended Posts

  • Svar 56
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Har ikke'no med meg og bikkja, sjeldent mamma gidder å ta bilder :)

Men her er et som er veldig beskrivende av meg da; stort forbanna smil over kjeften, og alt litt på halv åtte. På bildet står jeg i en dyrepark i Tyskland, mamma på telefonen og en helt ekstatisk meg som for første gang er : alene på ferie, utenfor Norge, ser et annet dyr enn rein og hund, og ikke minst ser ett av favorittdyra: LEOPARDEN.

WOOO! 8DDDDDD

n720810275_4259083_7950.jpg

Skrevet

hm, er da stort sett på den andre siden av kamera jeg. men fant et par bilder:

Meg og Jenna, svigermor sin Beardis

n693810663_2041078_4384.jpg

Sånn ser jeg ut på bilder når det ikke er hund sammen med meg (altså med ridehjelm).

Utnavn.jpg

Skrevet

Er det ikke en slik tråd her fra før? ;)

Uansett.. Her kommer noen av meg..

Jeg får vedig ofte høre *bombe at det er en hund med på bildet* :)

n750515373_4063952_9869.jpg

n750515373_4368922_6217.jpg

Skrevet

Jeg er da jente på 18, snart 19 som bor påBbjoa, en bygd en time utenfor Haugesund.

Jeg sammen med føllet jeg har nå, Tunge Odin.

DSC00527.jpg

Og jeg sammen med Oscar

11April011.jpg

Skrevet

Så morsomt å se fjesene til alle sammen! Og så mange som driver med hund OG hest. (er en av de selv, selvom jeg ikke har noe å ri på for øyeblikket).

Ellers syntes jeg det er mange rundt min egen alder (19).

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...