Gå til innhold
Hundesonen.no

Katten/tråden fra postboks


Mirai

Recommended Posts

Helt ærligt så syns jeg denne tråden burde slettes, eller stenges..

Eller er det bare meg som syns det?

Nope! eg e heilt enige med deg!!

Vi kommer ikke lengre i denne diskusjonen uansett!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 270
  • Created
  • Siste svar

Nå har jeg lest alt dette.. Og bestemte meg for og åpne temaet igen for og kommentere dette..

Jeg synes det er synd og usmakelig at folk tråkker sånn på hverandre. Gir det en nydelse i kroppen at tråkke sånn på andre folks følelser. Hvis der er noen som har vært etter Cavalita på andre forum hvorfor i all verden da følge etter hende, i stedet for og være glade dere har slippet for hende de andre steder??

Jeg vil ikke se at noen av mine brukere blir lei seg av og være her og især ikke mine "ansatte"..

Og desværre er der flere som har sluttet her på forumet i det sidste fordi folk ikke kan opføre seg. Dette vil der blive en slut på. Gjør man noe dumt får man en advarsel og følger man ikke det vil man blive bannet fra dette forumet for godt!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis det virkelig er slik at dere ØNSKER å ha folk som Cavalita, eller andre som har et slikt forbruk av dyr her, så takker jeg for meg. Jeg ønsker ikke å omgås folk som skifter dyr like ofte som andre skifter sokker. Jeg er nemmelig glad i dyr, og respekterer dem.

Takk for meg.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg takker også for meg men jeg kommer til og se etter en viss person her inne :wink: + mange andre her inne kommer til og se etter henne

Jeg tar det der som en tom trussel. Og sådan noget virker ikke her.. Synes du lyder som en lille unge.. Hvad er du? Dyrepolitiet eller hvad?? Hvis du ikke vil skrive sammen med andre her men man holde øye og dine andre små ting, da skal du slet ikke komme her.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg tar det der som en tom trussel. Og sådan noget virker ikke her.. Synes du lyder som en lille unge.. Hvad er du? Dyrepolitiet eller hvad?? Hvis du ikke vil skrive sammen med andre her men man holde øye og dine andre små ting, da skal du slet ikke komme her.

Kan ikke se du kan stoppe meg og titte innom her :wink: Jeg har löpenes ip og får brukernavn og passord tl andre brukere om jeg behöver det.

Hvem jeg er ..... hmmm Du kan kalle meg dyrenes engel :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg tror jeg snart kaster opp. Dere har jaget henne fra forumet. Dere klarer ikke å stoppe henne fra å ha dyr, uansett om dere har rett eller ikke.

HVA MER ER DET DERE VIL?!

Forfølger mennesket uansett hvor hun..ARGH!! Samma om hun behandler dyra dårlig; det har ingenting med hvordan jeg syns dyr burde ha det eller ikke. Dere har tydeligvis holdt på med å jage henne en god stund. Er ikke nok nå?

Nå ser jeg grunnen til at dere kom hit på Hundesonen, og det var for å kjeppjage Cavalita, og med den innstilningen om at vi her er dårlige mennesker som vil ha dårlige mennesker på forumet.

Jeg syns det er utrolig synd for dere at dere ikke kan oppleve Hundesonen som det flotte forumet det er! Så dersom dere "takker for dere," skal dere vite at dere går glipp av et flott fellesskap.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

81.227.9.76 er IP adressen din, kan godt være den bytter men jeg melder fra til hosten din øyeblikket og sier at du misbruker nettet ditt. Så får du et brev fra dem. Ser du har bredbånd fra Skanova.com. Så jeg sender dem en mail nå jeg med en kort forklaring på hva du har gjort. Så blir nok bredbåndet ditt stengt og du kan kontakte abuse avdelingen dems...

Er det dette du vil ?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Unnskyld meg, men dette er det dummeste jeg har hørt på lenge.. hvem tror du at du er???

Dessuten.. syns jeg ser du truer med å legge ut ipen hennes på div cracker forum..

ja skjønner ikke hvem han er altså, han er jo bare webmaster å er medeier på forumet...

Derfor er det hans plikt å holde orden på forumet...

Dette hadde vært gjort for lenge siden på mitt forum for å si d sånn... :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Når en såkaldt seriøs mann skal true med hacker forum og blande inn ungene hennes osv syntes jeg det er for villt.. en admin kan da ikke sende ut pm hvor han kaller brukerne barnslige snørrunger og blander inn barna dems osv.. tror han må passe seg selv jeg som driver sånn..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har ikke blandet ungene inn i bildet nei, jeg sa at en som var så dum som Monica aldri burde hatt unger og den eneste som burde vært meldt - og det til barnevernet. Det mener jeg.

PM har jeg vel fullt lov til og sende i mitt eget forum, og du har gitt meg lov til det når du meldte deg inn forumet.

Jeg har sagt til Monica hva hun skal gjøre for og unngå at jeg tar dette videre, jeg anbefaler sterkt at hun følger mitt råd. Jeg kommer også til og se om andre har brutt noen regler. Og da gjelder det samme dem.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...