Gå til innhold
Hundesonen.no

Nettside med fine bånd/halsbånd


Recommended Posts

  • Svar 141
  • Created
  • Siste svar
Skulle jeg nevne å.. ELSKER de EZY-dog halsbåndene. De hadde sikkert passet bra på Hero.

Bra du var fornøyd med bånde du fikk med. Er jeg som har fiksa det.. hehe :rolleyes:

Jeg likte også ezy-dog halsbåndene, men ikke nå mer.. På en kald (-10) vinterdag knakk/sprak først de refleksstripene, og etterlot seg skarpe kanter som ødela favoritt vottene mine :) Deretter sprakk plasten i låsen! Jippi liksom..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
alle de båndene jeg har kjøpt til hundene mine hos bissevov, er helt superbra. til og med det ene i fleece , som hun sa tålte dårligere vann, har holdt seg godt. så jeg er superfornøyd både med varer og servicen :):ahappy:

Har du noen bilder av tingene?

Har bare sett bilder hos en venninne som ikke var fornøyd jeg, så skulle gjerne likt å sett bilder av noen som er fornøyd før jeg gjør meg opp en mening. :wub:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg synes nok kanskje det er litt feigt at denne en personen som ikke var fornøyd sender bilder til alt og alle fordi hun ikke var fornøyd med et par av tingene. Folk er forskjellige. Hun glemte vel i samme slengen å nevne at hun fikk igjen alle pengene, å samtidig beholdt tingene hun faktisk var fornøyd med?

Tenkte meg det ...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg synes nok kanskje det er litt feigt at denne en personen som ikke var fornøyd sender bilder til alt og alle fordi hun ikke var fornøyd med et par av tingene. Folk er forskjellige. Hun glemte vel i samme slengen å nevne at hun fikk igjen alle pengene, å samtidig beholdt tingene hun faktisk var fornøyd med?

Tenkte meg det ...

Nå er det vel ikke unormalt at venner prater om ting vel? :ahappy: Mulig det ikke er riktig å snakke om erfaringer med nettbutikker, men jeg har gjort akkurat det samme flere ganger med nettbutikker og produkter jeg har handlet. Tipper vi ikke er de eneste.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg synes nok kanskje det er litt feigt at denne en personen som ikke var fornøyd sender bilder til alt og alle fordi hun ikke var fornøyd med et par av tingene. Folk er forskjellige. Hun glemte vel i samme slengen å nevne at hun fikk igjen alle pengene, å samtidig beholdt tingene hun faktisk var fornøyd med?

Tenkte meg det ...

Nei, "glemte" ikke det. :wub:

Og hva er egentlig galt med å diskutere ting man har kjøpt? Det skjer da hele tiden, det.. "Er du fornøyd med ditt og datt som du kjøpte der og der?" "Hvor anbefaler du å kjøpe sånn og slik?" og så forteller man det man har erfart. Ikke snakk om å henge ut noen, men noen ting er man ganske enkelt mer fornøyd med enn andre, og noen ting er man mer misfornøyd med enn andre ting.. Man har da ikke taushetsplikt ovenfor en nettbutikk/annen "butikk" man har handlet hos?? :ahappy:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nå er det vel ikke unormalt at venner prater om ting vel? :ahappy: Mulig det ikke er riktig å snakke om erfaringer med nettbutikker, men jeg har gjort akkurat det samme flere ganger med nettbutikker og produkter jeg har handlet. Tipper vi ikke er de eneste.

Nei, "glemte" ikke det. :)

Og hva er egentlig galt med å diskutere ting man har kjøpt? Det skjer da hele tiden, det.. "Er du fornøyd med ditt og datt som du kjøpte der og der?" "Hvor anbefaler du å kjøpe sånn og slik?" og så forteller man det man har erfart. Ikke snakk om å henge ut noen, men noen ting er man ganske enkelt mer fornøyd med enn andre, og noen ting er man mer misfornøyd med enn andre ting.. Man har da ikke taushetsplikt ovenfor en nettbutikk/annen "butikk" man har handlet hos?? :wub:

Nettopp slik er det ting fungerer. Tåler man ikke det som profesjonell aktør bør man vurdere å finne på noe annet og gjøre rett og slett.

Selv har jeg kjøpt av Kifani, og er veldig fornøyd med halsbåndet.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

og jeg har kjøpt fra bissevov, og er veldig fornøyd med samtlige produkter derifra :ahappy::wub:

Ja, det skrev du på forrige side. Så skrev noen andre at de ikke var fornøyd. Så skrev bissevov selv noe mindre fordelaktig om en kunde - noe som aldri er lurt. Man bedrer ikke sitt rykte når man snakker stygt om kundene sine. Så da er man vel ferdig med den saken?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Og så en helt ok dag. Var forberedt på det verste, gitt erfaringer fra stedet vi var på. Fikk fineste adferden tilbudt uten krav. Innfridde samtlige forespørsler. .. lenge. Så skjedde tydligvis noe med ham jeg ikke aner årsaken til, og han begynte stresse og sluttet oppføre seg pent, uten å bli veldig vanskelig heller. La seg pent ned på matten sin for å slappe av i 30 minutter på bussholdeplassen, og begynte ikke flippe før de siste 10, da han ble ufyselig vokal mot to huskyer på andre siden av gaten, nyankomne ventende til holdeplassen og livet og universet og alt. 30 min venting akkurat der, rett oppi en travelt trafikkert vei med mye støy fra tungtransport ble å tøye strikken for mye, altså. Han holdt ut fint i 20 min før han fikk eksistensiell angst av å vente så mye lenger enn han er vant med fra før.  Ikke på sitt mest avslappede, men muttern har gått på skole og lært om former og vinkler og komposisjon og sånn derre der, så vi velger heller det bildet som føles mer behagelig å se på, enn det klønete og keitete som viser hvor flink gutt han kan være, men som ikke lar seg beskjære pent:
    • Ups and DOWNS. Helvetes ***** spoiled brætt drittunge av en byksefaen prepubertal ***** dritt har kommet dit at omgivelsene er mer interessante enn både leker og mat, og han krangler tilbake mot disiplinering. Synes ingenting om å bli avkrevd å holde kontakten og gå ved min side, og enda mindre om å bli straffet med time outs fordi han ikke hører etter. Aggressivt vokal i sure protester mot tyrannen som begrenser hans frie utfoldelse.  Han skal få for at han etter femogtredve *SITT* til slutt setter seg lydig ned og er oppmerksom i noen sekunder uten at det er nødvendig å ty til mer maktbruk, men **** for en håndfull av en forbanna dritt han kan være. Vimser og BYKSER og er MANISK på å gå FORAN meg.  Det hjelper IKKE å mosjonere ham mer. For å få ham sliten må en nemlig gå langt over hva som er anbefalt mtp kroppens utvikling, og det blir også en ond sirkel, hvor han bare krever mer og mer for å føle seg vel.  I dag er første gangen lek ikke har vært mer interessant enn omgivelsene. Godis ville han ha, men han ville ikke oppføre seg pent for å få det, så det ble også en konflikt. Forbanna mareritt av en forbanna kontak-nekt byksebikkje. Vi måtte rekke this and that, så han slapp i for stor grad unna med alt også. Fikk fremdrift på tross av den fullstendig uakseptable adferden.  Mamsen kan trenge valium for å komme seg emosjonelt uberørt gjennom dette, tror jeg. Synd fastlegen antakelig er uenig i at trening av hund er en legit reason for å skrive ut en resept -_- Vel, i morgen har vi ikke noe vi trenger å rekke, så den ***** drittbikkja skal få samme turen som i dag, uten en centimeter fremdrift på FEIL adferd. Han skal få holde KONTAKT og han skal få holde seg på siden av meg, og om den jævelungen BYKSER en gang til etter advarsel, så binder jeg ham i en stolpe og ***** går fra ham - for alltid! ..eller til den lille dritten ***** samler seg og slapper for i ******* av.  Jeg er så lei. Jeg gleder meg så intenst til han er voksen og har mer impulskontroll.  *Aaarrgh* Her legges frem klær og utstyr for en lang dag i drittvær, med kakao og boller og powerbank til mobilen. Den lille rotta skal få lære at å bykse og vimse og ikke høre etter meg når jeg ikke har noe jeg trenger komme tidsnok til - det får dørgende kjedelige konsekvenser for ham.   
    • https://atferdskonsulenter.no/ har stort sett gode folk, selv om jeg ikke kan gå god for alle. Anna Bjurgård Compton, Hilde Arneberg, Kjersti Bjøntegaard, Gry Eskeland, Nina Haaland og Lise Fredriksen kjenner jeg til og kan anbefale. Arne Aarrestad og Siri Linnerud har jeg lest nok av og såvidt møtt til at jeg vil gå god for dem.  
    • Hvilken landsdel? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...