Gå til innhold
Hundesonen.no

Bridie og en Rose


PsychoLynx

Recommended Posts

Man kan ha det mye gøy med Bridie og en rose...

Klar for innsats!

020508_001.jpg

Den standard, søte vesle hunden med en rose i munnen (vi trenger jo ikke tenke på at det ser ut som bikkja er banket til å holde den rosa i munnen da :P)

020508_002.jpg

Jammen mamma da, DETTE blir litt feil vel?

020508_006.jpg

020508_005.jpg

Flotte jenta

020508_007.jpg

ooops, en liten glipp!

020508_008.jpg

deeeeer ja

020508_009.jpg

020508_010.jpg

snuse på

020508_011.jpg

grrrrrr

020508_013.jpg

yeah baby!

020508_014.jpg

bah

020508_015.jpg

få se på den der!

020508_017.jpg

020508_019.jpg

Hva da ØDELAGT?

020508_021.jpg

åå, mener du dette? :P

020508_020.jpg

jaja, det smaker godt da!

020508_022.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

hahahaha, dette er så genialt at jeg har ikke ord! :P:P:P

så utrolig skjønn hun er! elsker ansiktsuttrykkene hennes. :P og du er jo flink til å finne riktig kommentar til di riktige bildene da! ler meg ihjel her jeg sitter. :P:P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...