Gå til innhold
Hundesonen.no

Er du homofil/bifil/hetrofil?


PsychoLynx

Homofil/hetrofil/bifil??  

190 stemmer

  1. 1. Er du homofil, hetro eller bi??

    • Homofil/lesbisk
      5
    • Bifil
      17
    • hetro
      161
    • Vet ikke/usikker
      7


Recommended Posts

Skrevet

Dette er en helt uhøytidlig poll her på sonen, hvor jeg bare er nysgjerrig om hvem som egentlig er her på sonen ; )

Her kan du stemme anonymt, eller utdype om du vil det. Eller bare la være om du heller vil det :)

  • Svar 170
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Jeg er nok veldig straight, men har flere i familien som er lesbiske. Bare koselig det:)

Skrevet
Gratulerer! ;)

Tusen tusen takk :)

Traff ei jeg falt for,og da var det gjort..

Jeg ga rett & slett f***...og folk for ta meg som jeg er ^^ :)

Skrevet

Jeg har stemt, og jeg har alltid vært, er, og kommer nok alltid til å forbli hetero.

Sjøl om mannfolk kan være noe herk, ser jeg ikke for meg at det kan være stort bedre å være sammen med en person av samme kjønn. Ikke har jeg dragning mot damer heller..

MEN...i mine svarteste stunder med menn, så har jeg dog sagt at i mitt neste liv skal jeg bli lesbisk.. ..eller enda bedre, bifil, for da har man mye mer å velge mellom.. :)

Jeg har venner som er homofile, og for meg spiller det ingen rolle hvilken seksuell legning folk har.

Det er personligheten til et menneske som teller, ikke hvem de går til sengs med.

Takk og lov, så er homofile og lesbiske nå blitt mer og mer aksepterte i vårt samfunn, og det er ikke uvanlig at to av samme kjønn er sammen, og bor sammen.

Det er flott at folk tør å stå fram som den de er, uten at de blir uglesett av den gunn.

hehe ja. jeg sitter å lurer på om det er mer jeg lurer på også :P

Du kan jo i samme slengen spørre folk om hvor mange seksualpartnere de har hatt...fordelt på damer og menn.. ;)

Det er mye mer å lure på innenfor dette emnet også...debutalderen for eksempel..

For ikke å snakke om debuten...hvordan var den..?

Kanskje vi kan starte en tråd ala "Mitt første kyss"...bare dra den litt lengre.. :)

Edit: ..men den er bare for de over 18 år.. :blush:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det krysser vi også fingrene for. For akkurat nå er vi tidvis ganske slitne her hjemme🤪
    • Jeg er i prinsippet enig i at det er tidlig med løping og sykling, samtidig som jeg som sagt tror det ligger noe i balansen mellom fysisk og mental aktivisering her. Han er definitivt en ekstra utfordring i forhold til normalt, og jeg tipper det vil gå seg til med alderen, men det betyr jo ikke at det ikke bør jobbes med i mellom tiden. Håper dere finner nøkkelen etterhvert!
    • Ja og det prøver vi å jobbe med. Vi bruker langline 10-15 m. Munnkurv har vi trent inn, men ikke brukt mer enn på en tur enda. Venter på en bestilling på munnkurv fra usa som skal sitte bedre. løpe og sykle har vi ikke gjort enda da han kun er 6 måneder. Pleier å vete til de i alle fall er 9-10 måneder før jeg starter med det. vi har både prøvd å kutte ned og øke for å se om det er endring, men ingen forskjell. vi vurderer om det kan være ernæringsmessige årsaker til oppførsel. Men det er vi ikke i mål enda
    • Han trenger ikke å være løs, men jeg lurer på om balansen mellom mental og fysisk trening er riktig for ham. Har dere prøvd å kutte ned på søksarbeidet og løpe eller sykle med ham, eller lengre turer i langline? Bare 5-7 meter langt bånd gir mye mer frihet samtidig som du har kontroll på om han kommer over noe. Hvis han har god nok innkalling så kan jo evt munnkurv være et verktøy mot å spise alt. Det er det eneste jeg kan komme på å ta tak i, hva slags, hvor mye og riktig balanse mellom type aktivitet.
    • Ja det er superlativ rase og en drøm å ha når de fungerer som de skal. Dette er min 3 jakt cocker så rasen er ikke ukjent for meg.   det trenes spesifikk på ro, avslapping på teppe både inne, ute og i bilen. men han blir irritert når han blir fulgt tilbake på plass og ender kun med biting og frustrasjon fra hans side. Han kan å gå på teppet sitt og inn i buret. Men det fungerer ikke når ha blir i modus og han holder ikke mer enn kort tid de gangene han gjør det. Så fortsatt mye igjen å jobbe på.   maten blir brukt til det meste av trening og han fungerer godt når han er i riktig modus. Hovedsakelig skjer dette når han kjeder seg, hvis han får overtenning. Både når han har fått aktivitet og når han ikke får aktivitet. Så han er en liten nøtt og knekke. i aktivitet med voksne hunder fungerer han godt. Tilpasser seg tempo og sinnsstemning. Med valper så går han fort lei etter å10min og begynner heller å bite på oss. Så da må vi ta han bort fra situasjonen. Han får lengre turer i blandt. Men fordi han spiser alt som er på bakken har vi måtte begrense det å være løs etter flere turer til dyrlegen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...