Gå til innhold
Hundesonen.no

Eier av tidenes ramp :)


Pan

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

Jeg er en fyr på 28 år, bor i Oslo sentrum sammen en Staffordshire Bull Terrier med navn Pan.

Pan er en skikkelig ramp født 11. september 2007.

Her er et bilde av tøffingen min da han var 8 uker gammel.

IMG_3517.JPG

Skrevet

:velkommen: til forumet :blink: Håper du vil trives. Lille Pan var kjempesøt! Håper på flere bilder av han.

Og husk : :best: (må jo bruke de nye smiliene)

Skrevet

Takk for en varm velkomst.

Legger ut et bilde til..

Som kjent har alle tøffe gutter noen arr, og Pan er intet unntak.

Bildet er tatt på kontroll hos veterinæren etter en operasjon.

Dyrepleieren som holder Pan på dette bildet er utrolig søt, og utrolig snill med dyrene.

Jeg vet hvor jeg vil gå, og hvilken dyrepleier jeg foretrekker!

Om hun er her kjenner hun seg nok igjen på bildet :ahappy:

http://grombil.no/hund/13012008.jpg

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...