Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 124
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dette problemet har tatt lengre tid å løse enn ønsket, men det beveger seg stadig mot en endelig løsning. Jeg kan ikke dette fra før, det er årsaken til at problemet ikke er løst allerede.  Setter

Geek er bare så hot. "Max children"... "Slow request".. "Pool"... Hva mer kan man be om liksom?  

Fra kl 01:00 i kveld vil vi gå gjennom serveren skikkelig. Forumet vil kunne være utilgjengelig fra kl 1 og i 1-3 timer. Beklager de ulemper dette måtte medføre. Forhåpentligvis er dette enden på 5

Posted Images

Skrevet

13:45 - +++. Opplever det mest på pc. Men slik jeg forstår det er det et serverproblem, så hvilken nettleser og hvilket operativsystem man er på skal vel egentlig ikke ha noe å si? Med mindre serveren diskriminerer?

Skrevet

Det stemmer @Kangerlussuaq, problemet er med serveren. Mobil/pc og nettleser har ingenting å si.

Jeg har fått et tips om at det kan være cache driveren, så jeg skal forsøke å bytte denne. Supert at dere rapporterer tilfeller, takk! :)

Skrevet
4 timer siden, RAH skrev:

Det stemmer @Kangerlussuaq, problemet er med serveren. Mobil/pc og nettleser har ingenting å si.

Jeg har fått et tips om at det kan være cache driveren, så jeg skal forsøke å bytte denne. Supert at dere rapporterer tilfeller, takk! :)

Gidder ikke å lage ny tråd så spørr bare her jeg :)

Har plutselig fått to flekker på skjermen når jeg går inn på hundesonen. Er kun her de dukker opp. Noen aning om hva det kan komme av?

 2016-11-21.jpg

Skrevet
5 timer siden, Siri skrev:

Og jeg har ikke opplevd meldingen på veldig lenge... :) Sikkert et par uker siden sist. 

Det er egentlig irrelevant at enkelte ikke opplever det. Det er x antall aktive brukere, og i de øyeblikkene denne erroren skjer så er det kun pga serveren, og det er da tilfeldig hvem det tilfaller. Ergo kan det være noen som får mange, og noen som ikke opplever det i det hele tatt. It's all random (hvis serveren ikke "diskriminerer", men det virker det jo egentlig ikke som at den gjør). Sånn, siden jeg følte at du følte behov for å si du ikke hadde opplevd det og kanskje ikke helt forstår hvorfor (ikke ment bitchy :P  ).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...