Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Må jo bare legge ut litt bilder fra årets løp, selv om det er under halvparten så mye som jeg skulle ønske jeg fikk tatt.

IMG_5051_zps98ca1fe8.jpg

IMG_5100_zpsc3845e1c.jpg

Robert Sørlie

IMG_5212_zps1338911e.jpg

IMG_5225_zps744a42e6.jpg

IMG_5317_zps92b96b8d.jpg

IMG_5324_zps3e1a5ba4.jpg

IMG_5350_zpsfee3703c.jpg

Lars sjekker at alle hundene spiser

IMG_5366_zpsc73d98a2.jpg

Robert uti løypa. Stormen er godt igang.

IMG_5393_zps3873a976.jpg

IMG_5010_zps1ab863c3.jpg

IMG_4965_zpsfabf16a4.jpg

IMG_4945_zpsae25fe9c.jpg

Ute på Femunden

IMG_4901_zpsa813b2c7.jpg

IMG_4879_zps252d53ee.jpg

IMG_4849_zps3af498f4.jpg

IMG_4818_zps5834fe63.jpg

IMG_4796_zpsfc2cfc4c.jpg

IMG_4743_zps409125b4.jpg

IMG_4484_zps3eb13fe6.jpg

IMG_4202_zps8bf49623.jpg

Lars med gliset sitt :P

IMG_4193_zps6571141c.jpg

IMG_4112_zps39b95f97.jpg

IMG_4066_zpsaf3443fe.jpg

IMG_4063_zpsc48a839d.jpg

IMG_4000_zps33031ff1.jpg

  • Like 21
Skrevet

IMG_3984_zps263493c5.jpg

Etter å ha snakket med Emil Inauen, og hatt lunsj med han før løpet, fikk jeg er MEGET fint inntrykk. Dette er en mann som tar GODT vare på hundene.

IMG_3933_zpsbb17bbb2.jpg

IMG_3921_zps9448183a.jpg

IMG_3863_zps81a63a49.jpg

  • Like 15
Skrevet

Flotte bilder Hanne! :D

Takker Heidi! :D

For noen flotte bilder!

Tusen takk!

Aldeles fantastisk flotte bilder Hanne :).

Tusen takk :)

@pippin Kjempefine bilder!

Takktakk! :D

Fine bilder du har tatt. De resterende ble jo igjen i uværet

Takk! Og ja hehe! Jeg fikk desverre lite blinkskudd i uværet fordi det ble mørkt da stormen kom, og det var ingen kjørere som nådde frem på Orkelbogen. Synd, for det kunne blitt noen kule shots :P

Skrevet

Å kan ikke du bare begynne å dra på alle løp i verden og få så godt betalt at du kan leve av det? :D (Men fortsette å poste bildene her såklart.)

Skrevet

Å kan ikke du bare begynne å dra på alle løp i verden og få så godt betalt at du kan leve av det? :D (Men fortsette å poste bildene her såklart.)

DET hadde jeg ikke sagt nei til gitt! Tenk å få fotogafere på Iditarod! :D Takktakk :)

Virkelig flotte bilder, @pippin :D Du er så flink til å fange stemningen :ahappy:

Takk! Jeg elsker å fange selve stemningen på alle arrangement jeg er på. Tror liksom det har blitt greia mi nå :)

  • Like 3
Skrevet

DET hadde jeg ikke sagt nei til gitt! Tenk å få fotogafere på Iditarod! :D Takktakk :)

Takk! Jeg elsker å fange selve stemningen på alle arrangement jeg er på. Tror liksom det har blitt greia mi nå :)

Håper du stikker mange flere løp fremover, gleder meg alt til å se bilder :flowers:

Skrevet

Helt, helt fantastisk. Du er så flink! Jeg var skikkelig lei meg da det ikke var flere bilder :(

Aaw hehe! Ligger flere på bloggen nå! :)

Takk igjen alle! Er morro at dere liker bildene jeg tar :)

  • Like 1
Skrevet

Aaw hehe! Ligger flere på bloggen nå! :)

Takk igjen alle! Er morro at dere liker bildene jeg tar :)

Skikkelig fine bilder! Så du hadde fått fanget tanten min ;) Med lilla strikka lue med hvite engelske settere på.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...