Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hodet går :frantics: blir gal av å prøve å finne på navn :P

Haha, hvis det er en trøst så plager jeg stadig de deltakende på sonenchatten med mine navneforslag og funderinger. :teehe:

Foreløpig så er den fremtidige valpen min navnløs, men jeg har fremdeles måneder på meg til å tenke da. :P

  • Svar 2k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tror vi får valp på fredag! Hvis det går etter planen og oppdretter og valp virker fornuftige så blir hun med oss hjem. Kopiert bildelink fra oppdretter sin Facebookside.

Da er hun endelig hjemme! Ventetiden er over og 17 timers reise for å hente valp er overstått ^^

Endelig er jenta mi født En av disse herlighetene kommer til meg i slutten av juni. 3 tisper og 1 hannhund. Far er flotte Quinlent James Dean og mor er vakre CH Cometstaff Day For

Posted Images

Skrevet

Haha, hvis det er en trøst så plager jeg stadig de deltakende på sonenchatten med mine navneforslag og funderinger. :teehe:

Foreløpig så er den fremtidige valpen min navnløs, men jeg har fremdeles måneder på meg til å tenke da. :P

Har du klart å bestemme deg for rase? :D

Skrevet

Frida Greis i Sverige.

Far: For the Win Sarek

2433184.png?402

Mor: Min

3506149.jpg?391

Hodet går :frantics: blir gal av å prøve å finne på navn :P

Den pappa'n der ser jo helt RÅ ut! :drool:

Hvilke navn vil du ha da?

Skrevet

Jeg har navn klart til flere hunder fremover i tid jeg, så det er bare å si fra hvis dere trenger forslag! :teehe:

Min kommende valp som forhåpentligvis blir født snart har hatt navn i snart ett år :lol:

  • Like 4
Skrevet

En av disse to guttene blir min! En uke gammel nå, bare syv uker igjen.... :P

Så fine farger og tegninger på guttene da :wub: Det blir spennende! Håper jeg får hilse på stankelbeinet en dag! :D

  • Like 1
Skrevet

Da har vi vært og hilst på! :wub: For en fantastisk flott flokk, fikk hilse på mor, far og tanten til lille Lumia, og for et fantastisk lynne! Moren kom logrende så fort vi parkerte, enda det var masse nye folk der. Og faren kastet seg halveis oppned i fanget mitt så fort jeg satte meg ned ved ham. Resten av flokken var også kosegale, ingen dempende signaler eller skyhet hos en eneste en :wub: Er helt forelsket :wub:

post-12863-1430761048,6589_thumb.jpg

  • Like 10
Skrevet

Så fine farger og tegninger på guttene da :wub: Det blir spennende! Håper jeg får hilse på stankelbeinet en dag! :D

Ja, det gikk jo så strålende fint på tur at det skulle vel ikke bli noe problem! :D
  • Like 1
Guest Snusmumrikk
Skrevet

Spennende kull i sverige, skulle bodd annerledes så man kunne hatt en til, men det gjør man ikke enda :no:

Hvordan/hvilket kull da? *nysgjerrig*

Skrevet

Endelig er jenta mi født :wub: En av disse herlighetene kommer til meg i slutten av juni. 3 tisper og 1 hannhund.

11210469_1100006180014530_45942832357126

Far er flotte Quinlent James Dean

11165326_478608728955255_203401037954410

og mor er vakre CH Cometstaff Day For Night

CometstaffDayforNight10.jpg

  • Like 28

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...