Gå til innhold
Hundesonen.no

tips til bra hundeutstyrsbutikk på nett?


Recommended Posts

Skrevet

Petworld

Er det ikke de som driver valpefabrikk?

Bruker Dyresjappa som leverer på døra i Oslo-området, og er veldig fornøyde med de, men de har mer utvalg i butikken enn på nett.

Skrevet

Er det ikke de som driver valpefabrikk?

 

Bruker Dyresjappa som leverer på døra i Oslo-området, og er veldig fornøyde med de, men de har mer utvalg i butikken enn på nett.

Huh? Aldri hørt om..

Jeg vet bare at de har stort utvalg av utstyr og natursnacks, lav frakt og sender raskt

Sent fra min GT-I9505 via Tapatalk

Skrevet

Takk! er alle de overnevnte"til å stole på" mht levering og betaling?

Dyresjappa er definitivt det.

Om du vil ha billig utstyr (som hos Høøks) er horze også verdt en titt.

Forøvrig:

http://hundesonen.no/forum/topic/65506-de-beste-nettbutikkene/

http://hundesonen.no/forum/topic/64007-hvilken-nettbutikk-anbefaler-du

http://hundesonen.no/forum/topic/61581-oversiktanmeldelser-av-nettbutikker (her kommenteres også Petworld ift valpefabrikk)

Her står det mer om Petworld:

http://hundesonen.no/forum/topic/69255-kronprinsparets-doodle-venter-valper/page-5

Skrevet

Har handlet fra hundeutstyr.no flere ganger, kjappe på levering og lett å komme i kontakt med om det er noe.

Arivo.no har også en del å velge i.

Skrevet

Huh? Aldri hørt om..

Jeg vet bare at de har stort utvalg av utstyr og natursnacks, lav frakt og sender raskt

Sent fra min GT-I9505 via Tapatalk

Hagen driver petworld, og også valpefabrikk på labrador. Styr unna.

Skrevet

veldig fornøyd med hundeutstyr.no sin service, men ikke spessielt billig.

De skal ha sånn prisgaranti, så om man finner samme vare billigere et annet sted kan man sende de en mail om det før man bestiller ;)

Skrevet

De skal ha sånn prisgaranti, så om man finner samme vare billigere et annet sted kan man sende de en mail om det før man bestiller ;)

ebay gjelder liksom ikke på sånne prisgarantier. Veldig synd i grunn det :)

Skrevet

Må man betale toll på divinedog?

Ja, det er vel en svensk butikk, så hvis du handler for over 200 så må du betale toll og moms.

Når det gjelder eBay så skal det være ganske mye billigere for at det lønner seg mtp frakt og moms, men av og til så gjør det jo det. :)

  • 5 years later...
Skrevet

Vet at dette er en gammel tråd. Men jeg leter etter en nettbutikk, som hadde mye greit.  Og i menyen så var det: det rosa hjørnet eller lignende- og på den siden var det bare rosa ting til hunden. Noen som har peiling på hva jeg tenker på???

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...