Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

  • 2 weeks later...
Skrevet

Flere som har fått snap fra en Mehh? Eller noe... Han hadde vist vært inne å snoket og lagt til folk...

Jeg har fått fra Mheee. Trodde det var noen her inne, men tydligvis ikke ? :P

Skrevet

Jeg har fått fra Mheee. Trodde det var noen her inne, men tydligvis ikke ? :P

Nop var en Morten eller noe... fikk ikke sove og var 35 år eller så..... Han ble blokkert her for å si det slik..
Skrevet

Nop var en Morten eller noe... fikk ikke sove og var 35 år eller så.. Han ble blokkert her for å si det slik..

HAHA! da skal jeg og blokke!

Skrevet

Jeg har også slanket lista, føler at jeg sjekker tlf for mye for Snap og blir distrahert, så nå er det kun typen og et par stk til der. Så ikke noen vits i å legge meg til mer :) .

Skrevet

Oppdatert lista med nye navn, og tatt vekk de som har måtte slanke listene sine. :) Absolute Entertainer - victoriaaahol Ane - Anemoren90 AnetteH - Anettebuind Annegru - Anneul Aya – ingvildhajum Bananen – paneane BareLinn - onmyown87 Bie - Caroli Castella - aurtit Cattn - Cattncat Charleen - fillerya Christine - gaffel92 ElleBelle - Bjerkeisk Emilie - emilick Frida og fuglehundene – vikingenfrida førstegangs - i.l (siste bokstav er en liten L, ikke stor i) Hapzen - helenefs Henriette - Hennie88 ida – Skautroll Ingvild- inbost ingvildoline - ingvildoline Jankaa - jankii Kaja - Kzsh Khela – kjaabekk Krilo - krileo Krutsi - PM henne laikamor – laikamor Lill – flyflax LilleZara - kathrine.hana LinL - linnhoi Loke - lokeanette Lola Pagola - lolapagola Malinka - merekst Maria - maridu MaritaS - Snurrehaler Martine – Martihskj maysofie – maysofie Michellus - Michellus Mumle Mu - snapshitcorona Nemi - niiinav Nirm – mekol Ozzy - Ponzzy Paranomia- tineso PsychoLynx – Psycholynx Puddellover - Crixzo Raksha – Lunilupin roxie88 - clashytrashy SandyEyeCandy – SandyEyeCandy Sham - Sham86 SiriEveline – sirieveline soelvd – soelvd SoppenCamilla – soppencamilla Strøssel - Stroessel Susselussa - susanneim Synnøve - Synnikken Tavi - emblissify Taz - msfelurian Tinkie - Tinschkie TommyAK – mementommy Turbogutten - amandan.k Wachita - Wachita Whoopsis – Ertesuppe Yodel - yodeloo

Skrevet

@Lola Pagola : Ja, noe greier som var veldig rart til å komme fra deg. Slanking, eller noe annet kroppete noe :)

Merkelig, har aldri blitt hacket på noe som helst :P Bra søsteren min sa fra nå iallefall.

Har slettet kontoen min nå (lolapagola). Vet ikke om jeg gidder lage ny egentlig, var gøy i starten men blæ... holder med instagram tror jeg.

Skrevet

Oppdatert lista med nye navn, og tatt vekk de som har måtte slanke listene sine. :)

Absolute Entertainer - victoriaaahol

Ane - Anemoren90

AnetteH - Anettebuind

Annegru - Anneul

Aya – ingvildhajum

Bananen – paneane

BareLinn - onmyown87

Bie - Caroli

Castella - aurtit

Cattn - Cattncat

Charleen - fillerya

Christine - gaffel92

ElleBelle - Bjerkeisk

Emilie - emilick

Enits - Enits1985

Frida og fuglehundene – vikingenfrida

førstegangs - i.l (siste bokstav er en liten L, ikke stor i)

Hapzen - helenefs

Henriette - Hennie88

ida – Skautroll

Ingvild- inbost

ingvildoline - ingvildoline

Jankaa - jankii

Kaja - Kzsh

Khela – kjaabekk

Krilo - krileo

Krutsi - PM henne

laikamor – laikamor

Lill – flyflax

LilleZara - kathrine.hana

LinL - linnhoi

Loke - lokeanette

Lola Pagola - lolapagola

Malinka - merekst

Maria - maridu

MaritaS - Snurrehaler

Martine – Martihskj

maysofie – maysofie

Michellus - Michellus

Mumle Mu - snapshitcorona

Nemi - niiinav

Nirm – mekol

Ozzy - Ponzzy

Paranomia- tineso

PsychoLynx – Psycholynx

Puddellover - Crixzo

Raksha – Lunilupin

roxie88 - clashytrashy

SandyEyeCandy – SandyEyeCandy

Sham - Sham86

SiriEveline – sirieveline

soelvd – soelvd

SoppenCamilla – soppencamilla

Strøssel - Stroessel

Susselussa - susanneim

Synnøve - Synnikken

Tavi - emblissify

Taz - msfelurian

Tinkie - Tinschkie

TommyAK – mementommy

Turbogutten - amandan.k

Wachita - Wachita

Whoopsis – Ertesuppe

Yodel - yodeloo

HHC - kathgu

Ja, jeg har glemt å si ifra. :P Jeg sender også bare snaps til folk jeg føler jeg har et forhold til. :)

ntååeh :flowers: Men dine snaps er kanskje blant de morsomste jeg får :D

Skrevet

Da har jeg også lagd meg en bruker inkajenta..Teit navn men mitt egentlige navn var brukt,sone bruker navnet mitt var opptatt og kennelnavnet mitt :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
    • Første som slår meg er parasitter eller stoffskifte. Om ikke hun har synlige parasitter av kjent type i avføringen, som kan fikses med en reseptfri markkur fra apoteket -> veterinær.  Det er antakelig stoffskifte, om hun alltid har vært sånn. Ikke sikkert at mer energirikt for løser det, for det kan hende hun instinktivt vil spise mindre av det for å holde systemet sitt i balanse. Selv har jeg alltid vært så tynn at folk blir støtt av det og skinny shamer skamløst. Det er åpenbart hormoner. Sult og apetitt regulerer seg veldig annerledes enn hos de som sliter med motsatt problem. Det er vondt for meg å "overspise" ifht eget system, hva som er passende eller utilstrekkelig for andre   Da jeg var gravid la jeg på meg "normalt" (mye, selv til gravid å være), men med hornonene ute av kroppen rant den vekten av igjen i en rasende fart selv om jeg fortsatt spiste mer enn tilstrekkelig for å skulle holde den, så hormoner, hornoner, hormoner.  Om hunden ellers virker frisk og rask.. Hvilke(n) rase(r) er hun?   
    • En dyrlegesjekk er absolutt lurt. Hun kan ha helseproblemer som gjør at hun ikke tar opp næring riktig. Hva dyrlegen sjekker kommer helt an på vurderingen av hunden, rase, vekt, hva hun spiser osv. Jeg antar du har prøvd ulike fõr og fõrtyper? Har du prøvd å gi mat til ulike tidspunkter? Det som funket best for min småspiste hund var å gi lite nok til at han alltid spiste opp. Du kan jo bare tenke deg selv om du ikke har matlyst, og stadig får servert mer mat enn du orker. Jeg fôret også en kombinasjon av rått og tørt, og varierte mellom typer og merker. Å ha litt lakseolje over maten kan også hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...