Gå til innhold
Hundesonen.no

Stem på Taxi som årets DOGS4ALL-hund! (Konkurransen avsluttes ikveld)


Recommended Posts

Skrevet

Hei folkens :D

Kan dere gjøre meg en biiitteliten tjeneste å stemme på Taxi som årets DOGS4ALL-hund? Han leder for øyeblkket, men mye kan skje frem til midnatt så jeg trenger all den hjelp jeg kan få.

Her er linken for å stemme:

TUSEN TAKK! :D
(Konkurransen avsluttes 23:59 ikveld)

img_4657.jpg
Skrevet

Neh, da må man være på facebook... Nå som jeg har begynt å henge med kommunikasjonsperson i NKK får jeg vel prøve å få dem til å inkludere oss andre også. :P

Skrevet

Taxi er nå det eneste bildet med noe kvalitet i den konkurransen, kan ikke fatte hvordan de andre 3 kan ha vunnet noe fotokonkurranse. De er jo pelle elendige bilder :P Typisk "ååå plis stem på meg"-konkurranser. Ikke om kvalitet, men hvem som har flest facebookvenner :aww: (Sånn, sett bort fra om Taxi vinner da, for da vinner faktisk det beste bildet :P )

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...