Gå til innhold
Hundesonen.no

Vakre hunder <3


LilleZara
 Share

Recommended Posts

  • Svar 154
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kan ikke folk legge ut litt mer bilder av hunder som ikke er deres egne da?

Enig, det er liksom ikke sååå morsomt å se på bilder av folks egne hunder. Man synes jo alltid sine egne er usedvanlig vakre. Jeg er meget fristet til å legge ut av Casper, jeg synes han er så vakker

Posted Images

Han er knallfin. :) Og det er få hunder jeg har sett som jeg syntes er SÅ flotte. :)

Enig, selv om jeg ikke er så fan av hunder med lang pels, så syntes jeg Thorvald er helt nydeligvakkerpen :wub:

Han er liksom noe helt for seg selv :)

Am Akitaen til ei venninne av meg syntes jeg er så vakker

1173644_10151816787645199_814642481_n.jp

526307_10151816787485199_1080420236_n.jp

Også Chicka da

20515_10151816782850199_251042702_n.jpg

998094_10151816783665199_1602678834_n.jp

1185041_10151816782765199_415346150_n.jp

:P:P :P

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Okeida, siden det var juks å legge ut bilde av sine egne hunder, så får jeg legge ut bilde av den jeg synes er den tredje fineste hunden, da...

Han stilige karen her:

DSC_0621.jpg

Han heter Aridegocrat´s Strix og er en virkelig flott hund. Han er (etter min mening) slående vakker (selv om han har en litt elegant hals til å være gårdshund) og er sånn en vaker hund inni også. Snill og god og litt barsk :) Bildet er stålet fra Kennel Lille-Lo.

En annen hund jeg synes er fryktelig pen er han her:

399405_10150620270120961_1066121533_n.jp

Han heter Tino (aner ikke stamtavlenavn eller noe som helst) og er gordonsetteren til tanten og onkelen min. Han begynner å nærme seg 10 år nå, men leker som en valp og er skikkelig skikkelig god til å trekke på ski. Og så er han en ordentlig god hund selv om han ikke kan fordra andre hannhunder :P

  • Like 3
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...