Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ikke Anette, Ikke Nirm, Ikke Bones som ikke er med.

Er det ikke mulig å få flere hint da?

Jeg vet at Ida er ihuga flexihater. Kan det være henne? Er du med på Hemmelig venn, Ida?

Ida er med på hemmelig venn, hun har ihvertfall skrevet ønsker i ønske-tråden ;)

  • Svar 221
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg har fåt pakke For en herlig pakke! Nå blir jeg varm på beina og hundene elsker godbiter. Også polly turmix <3 Veldig morsomt hint, jeg lo godt da jeg åpnet kortet for jeg tenkte på noe av

Jeg vil gjerne takke Poter for å foreslå dette, og Kaja og Enits for jobben de har gjort med å ta tak i dette. Knall opplegg, og jeg gleder meg virkelig til neste runde! Virkelig en hyggelig ting

Jippiiiiiiii i dag kom pakken og FOR ei pakke Her var det altså ei tavle med kritt og påtegnet bilde av solnedgang (tror jeg? Det var veldig utvisket dessverre), siden jeg ønsket meg bilde til ko

Posted Images

Skrevet

Da gjetter jeg på Ida :)

Jaaaaaaaaaa :lol: Jeg har vel ikke lagt skjul på at jeg akkurat har flyttet tilbake til Oslo og elsker det, heller :D

  • Like 2
Skrevet

Jaaaaaaaaaa :lol: Jeg har vel ikke lagt skjul på at jeg akkurat har flyttet tilbake til Oslo og elsker det, heller :D

Har ikke fått med meg at ud har flyttet tilbake :)

Tusen tusen takk for koppen. Den skal bo i bilen min :)

  • Like 1
Skrevet

Jeg venter på at klokka skal bli 1230, da er posten heeeeer :D Håper posten har med seg pakke til meg :D

Også vil jeg beklage litt til min hemmelige venn når jeg ser hvor kreative andre har vært, gaven min er rent kjedelig i forhold. Men jeg har jobbet dobbelt hele uka og rett og slett ikke hatt overskudd til å være så kreativ!

Skrevet

01.JPG

02.JPG

03.JPG

04.JPG

Teksten på kortet er:

"Hei Mikkel
Håper teen faller i smak. Jeg synes de lukter godt, og virket veldig spennende.
Jeg fant ut at hundene dine nok er ganske godt skjemt bort allerede, dermed kjøpte jeg noe til deg.

Hint: Kjæresten til fyren på kortet, er den du har avbildet på den runde saken. Da tenker jeg du skjønner hvem jeg er".

For det første. Hundene mine bortskjemte??? :o Tenke seg å skrive noe slikt altså. :lol: De er forøvrig ikke enige, fordi jeg har glemt å kjøpe gulrøtter til de. :aww::lol:

Og så gjetter jeg på Enits, siden kjæresten til Simba er Nala, og hun hadde Nala.

Og tusen takk! Teen lukter kjempegodt, og så favorittlakrisene mine (måtte forte meg å ta bilde, før jeg startet å spise de. :lol: )

  • Like 3
Skrevet

Helt riktig det tenk :) er hundene også vegetarianere? :o. Hehe

Ha ha. Nei. De spiser jo V&H. Men gulrøtter er en av favorittsnacksene og Vida mener visst at man må ha minst en gulrot om dagen. :P

Og tusen takk igjen! :D

  • Like 1
Skrevet

Er min hemmelige venn Tavi? :ball:

Jepp! :D Håper gaven falt i smak. :D

Ettersom jeg var noe usikker på størrelsen på hunden din, så spurte jeg dyrebutikkmannen hvor stor "flytende balleke" kelpie burde ha, og han foreslo disse. Håper de ikke er for små! :)

Skrevet
 

Jepp! :D Håper gaven falt i smak. :D

Ettersom jeg var noe usikker på størrelsen på hunden din, så spurte jeg dyrebutikkmannen hvor stor "flytende balleke" kelpie burde ha, og han foreslo disse. Håper de ikke er for små! :)

Issi er takknemlig, for hun har mange i vanlig størrelse og da må hun gape så høyt :lol:

Også sier hun nam nam. Brukt 3 dager på en okse godis hittil :lol:

  • Like 2
Skrevet

Issi er takknemlig, for hun har mange i vanlig størrelse og da må hun gape så høyt :lol:

Også sier hun nam nam. Brukt 3 dager på en okse godis hittil :lol:

:lol: Det går ikke fort akkurat. :P

Skrevet

Jeg har fåt pakke :D For en herlig pakke! Nå blir jeg varm på beina og hundene elsker godbiter. Også polly turmix <3

Veldig morsomt hint, jeg lo godt da jeg åpnet kortet for jeg tenkte på noe av det samme da jeg skulle sende hint selv :P Det var en pelsdott av en pelshund.

Kortet lyder:

Hei Kaja!
Du ønsket deg mest av alt jaktting, og det hadde jeg veldig lyst til å gi deg! Desverre kan jeg lite om jakt, men tenkte meg litt om og kom på at varme sokker alltid er gull verdt i skogen (helt riktig, det er høyt forbruk av ullsokker her i hus! ) Håper pakken faller i smak.
Hilsen din hemmelige venn.

Pakken falt absolutt i smak :D

Jeg tror pakken kan være fra Aslan? :P

IMG_2843_zps5f47fccb.jpg

IMG_2842_zpsca01925d.jpg

IMG_2841_zps792a8d20.jpg

f1b1c9ce-7264-48ef-99a5-50f1c3108ebe_zps

  • Like 11
Skrevet

Jeg er med denne runden og venter spent på at pakken skal komme frem, men kjenner jeg allerede gleder meg til neste runde! Det her var MORO! :D

  • Like 1
Skrevet

Vi har ikke fått vårt navn på postkassa enda, så det er kanskje ikke så rart at den er tom *klaske panne*.

Skrevet

Tuusen takk! Og den tror jeg går til Annik?

DSC_0464.jpg

DSC_0465.jpg

I brevet står det: Brukernavnet mitt er en forkortelse av fornavnet mitt. Brukernavnet har 5 bokstaver. Hunden min er liten og har samme navn som et kjent vaskemiddel.

Annik passer veldig fint inn, og med en DP ved navnet Milo så måå jo det stemme :) (Men guri som jeg trålte ønskelistene for å finne ut!)

Luna gleder seg nok veldig til å tygge litt, og jeg digger det rosa båndet, utmerket til LP trening, kjekt at det er så kort :D

  • Like 2
Skrevet

Haha, for et genialt hint! :lol::D

Er'e røytetid så er'e røytetid :lol: Jeg hadde litt å ta av for å si det sånn :lol:

  • Like 3
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...