Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Herlighet så kjedelige de var i år da.. Har sett alle, og husker nesten ingen av dem nå som stemmenigen har begynt :lol:

Og seriøst, det var ikke lov å stemme mer enn 20 ganger på en sang.. Gjør folk virkelig det, stemmer 20 ganger på en sang? :blink:

  • Svar 185
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fordi de har billig røyk og sprit.

Mimre: http://youtu.be/fb-qZg4dfsA

Siterer fra twitter "Norway sent the mother of dragons"

Posted Images

Skrevet

Åhh.. Jeg skulle heie på det landet med den kjekkeste fyren, men nå har jeg altså ingen å heie på :no:

Hallo det er jo maaaange å velge i :lol:

  • Like 1
Guest Michellus
Skrevet

Holder en knapp på Hellas jeg altså! Angus heier på Romania. Dumme bikkje :aww:

Skrevet

Herlighet så kjedelige de var i år da.. Har sett alle, og husker nesten ingen av dem nå som stemmenigen har begynt :lol:

Og seriøst, det var ikke lov å stemme mer enn 20 ganger på en sang.. Gjør folk virkelig det, stemmer 20 ganger på en sang? :blink:

Ja var ikke veldig mye minneverdig. Malta, Dracula-dude, Hellas og Irland var ok da :D

Og jeg stemmer ikke i det hele tatt jeg, men TJUE ganger...?

Skrevet

Da har jeg stemt. Gav selvsagt min stemme til Norge. Selv om jeg ikke synes at sangen var noe særlig. :P

Håper at Romania vinner. :lol:

  • Like 1
Guest Michellus
Skrevet

Stemte på Hellas jeg! Bare fordi at jeg synes at alkohol skal være gratis :aww:

Skrevet

Trodde Loren skulle synge mgp sangen jeg? Pleier de ikke det?

Hun fikk da flettet den inn :P tror ikke hun hadde vunnet med det hun sang først i kveld gitt :P men hun hadde også langt slep :aww:

Skrevet

Eneste som kunne nådd opp er gitaristen til Ungarn, men han MÅ gjøre noe med det håret altså! :teehe:

Syte ROMANIA! Trudde vampyrer var in jeg :aww:

Skrevet

Stemte på Hellas jeg! Bare fordi at jeg synes at alkohol skal være gratis :aww:

Hehe, under Hellas sitt nummer så sa kommentatoren noe a la "The title of the song is kind of ironic as this is Sweden where you will have to sell your car to be able to buy a pint of beer". :lol:

  • Like 2
Skrevet

Hehe, under Hellas sitt nummer så sa kommentatoren noe a la "The title of the song is kind of ironic as this is Sweden where you will have to sell your car to be able to buy a pint of beer". :lol:

Virker mye morsommere å se på hos deg! Du får invitere meg nesten år, norske kommentatoren er kjip og p3 folka er bare slitsomme :(
Skrevet

Nå begynner det gøye:-) Egentlig hadde jeg ikke behøvd å slå på før den lille repetisjonen/oversikten over sangene. Men det glemmer jeg hvert år:p

Sent from my MB526 using Tapatalk 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kommer jo litt på ambisjonene mtp lydighet og sånt også. Hunder som er lette å trene krever ofte også mer aktivisering.  Med labrador er det på godt og vondt mye matfokus, det er et godt verktøy i treningen, men også en utfordring. På samme måte som at mange pudler er kresne og vanskeligere å belønne med mat. Spaniel er generelt også mer matglade, men kanskje ikke så ekstreme som labrador.  Gjeterhundrasene har ofte også en del stress, og gjerne lyd med det.  Korthårscollie er en av de jeg synes er litt annerledes og som er ok hunder på aktivitet, de røyter en god del, men ikke noe pelsstell utover børsting og støvsuging. Jeg er litt usikker på lydnivå der. Men kan være verdt en titt.
    • Takk for svar 😁 Har vurdert labrador ja, men litt redd for at den hadde spist alt den kom over 😂  Har absolutt vurdert puddel på nytt, men fra en annen oppdretter. Jeg gjorde mye research og kontaktet flere oppdrettere da jeg fikk min første, men det endte ikke så bra allikevel. Var også ikke klar over at de brune var kjent for å være ekstra gal. Jeg startet en puddelgruppe i området da jeg fikk ham og vi dro på jevnlige treff der, så vet jo at ikke alle er like ikke, men det var en del av guttene som var vanskelige å ha med å gjøre.. så hadde valgt tispe om det ble puddel, tenker jeg. Springer spaniel har jeg ikke sett noe på, har ikke særlig erfaring med den type hund. Pelsstell går helt greit. Alle har jo noe stell. Puddel var ganske mye innimellom, men det var jo ikke verre enn at jeg bare kunne glattbarbere ham om jeg ikke orket en periode. Har også blitt klok av skade og innsett at jeg må prioritere trening på ro ute 🫣
    • Ah perfekt! Takk skal du ha for heads up! Hadde litt guffen magefølelse. Takk for tips, sjekker ut disse nærmere  
    • Nydelig puddel! Selv om du var uheldig med denne så finnes det nok stabile og roligere puddler av begge kjønn. Det handler mye om gener og litt om trening. Men jeg tenker med en gang standard labrador av beskrivelsen din. Det er sjelden mye lyd, de er arbeidssomme, men (som alle raser) tåler en rolig dag så lenge de ellers får det de trenger av aktivisering både mentalt og fysisk. Ellers ville jeg kanskje tatt en titt på springer spaniel, men de kan ha litt lyd. Faktorer som spiller inn er hvor mye aktivitet du ser for deg i hverdagen, og hvor mye pelsstell som er ok. Med puddel er du jo litt vant til pelsstell, så jeg antar det går fint?  Puddel med litt bedre research både på oppdretter og linjer kan jo også være en mulighet. De er flotte arbeidshunder, og det er jo en grunn til at de er brukt som servicehunder - da skal de tåle det meste av ulike situasjoner i ulike omgivelser. Hvis det kun var stresset hos denne hunden du ikke likte med puddelen så ville jeg dratt på noen puddeltreff og snakket med noen oppdrettere.
    • Fine puddelen som var min, for å få litt farge inn her 💚
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...