Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ja eller så glemte jeg jo at jeg bare kan hente deg da, med mindre du ønsker å sykle :)

Men ja, jeg finner fram dit altså :)

  • Svar 198
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg vil gjerne også være med...

Tja... onsdag da? Kan redigere startinnlegget.

Follo bhk skal ha tirsdager kl 18 ved Årungen og torsdager kl 18 på Antrozoologisenteret. Hvis vi da har treninger på skuterud mandag og onsdag bør vi bli sykt gode i lydighet Skal vi si kl 18 på f

Skrevet

Ja eller så glemte jeg jo at jeg bare kan hente deg da, med mindre du ønsker å sykle :)

Sykler gjerne :) Ikke at det er lange stykket, men. :P Så lenge du finner fram er det like greit i alle fall :)

Skrevet

Alle som ikke skal ha eksamen og sånn; Jeg vil trene!
Jeg har mål som må nås på en uke (har ukesmål frammover nå) og da må jeg trene med flere. Dere må ikke ta sommerferie alt nå altså, det er aaaalt for tidlig :aww:

Kan hver dag. Kanskje jeg kan være med i follo også, på tirsdag (kun denne ene gangen) og torsdagene (kan hver gang) siden jeg nå har meldt meg inn :)

Skrevet

Alle som ikke skal ha eksamen og sånn; Jeg vil trene!

Jeg har mål som må nås på en uke (har ukesmål frammover nå) og da må jeg trene med flere. Dere må ikke ta sommerferie alt nå altså, det er aaaalt for tidlig :aww:

Kan hver dag. Kanskje jeg kan være med i follo også, på tirsdag (kun denne ene gangen) og torsdagene (kan hver gang) siden jeg nå har meldt meg inn :)

Jeg skal ikke ta sommerferie med det første, og etter LP stevne til FBK merker jeg det at vi må trene mye mer med forstyrrelser fremover. Var på storebrand i dag for å trene på gresset, og der var det veldig fint å trene :) noen som vil trene litt i morra eller på onsdag etter kl 17.00?

Skrevet

Nå har jeg endelig fått til å bruke sonen på telefonen :) så kanskje jeg klarer å henge med i samtalen også :P kan vi ikke ta en økt i dag klokka 1800 eller i morra rundt 1730? Eller begge deler :) eller så kan jeg også på fredag når som helst :)

Skrevet

Jeg kan også 18.30-ish. Mulig jeg kommer litt over. Storebrand er der vi trente i vinter noen ganger. Utenfor der det er treningsstudio for studenter, der det er grusbane og gressbane?

Skrevet

Jeg kan også 18.30-ish. Mulig jeg kommer litt over. Storebrand er der vi trente i vinter noen ganger. Utenfor der det er treningsstudio for studenter, der det er grusbane og gressbane?

Jepp. Der vi trente på lørdag. :)

Jeg har kurs i kveld, så kommer ikke. Eller, hadde forsåvidt rukket det, men vi får vel nok trening uansett tror jeg. :)

Skrevet

Ops, glemte at det er AG med follo i morra, så da kan jeg ikke trene lydighet i morra :P men fredag, lørdag, søndag har jeg lite planer tror jeg :)

Skrevet

Jeg har reist hjem for sommeren, men jeg håper det fortsatt er trening i slutten på august og utover høsten :) Da bør vel Duva også være klar for fellestrening :)

Skrevet

Jeg har reist hjem for sommeren, men jeg håper det fortsatt er trening i slutten på august og utover høsten :) Da bør vel Duva også være klar for fellestrening :)

Det regner jeg med :)

Skrevet

Noen som kan og vil torsdag/fredag 18-ish?

I morgen kan jeg ikke. Tenkte kanskje å stikke ned på Follo sin trening for å ro-trene litt etterpå, jeg. Sånn i sju-tiden eller noe (treningen begynner seks, men jeg vil slappe av og spise middag først :P). Du kan jo komme dit du også dersom du kanskje vil ha litt trykk/forstyrrelser å trene i?

Skrevet

Jeg kunne veldig gjerne tenkt meg en treningsøkt i morra eller på lørdag, kan i utgangspunktet når som helst :) Vill også trene neste uke!

Skrevet

Jeg kan fra søndag og ut over i sommer, men håper det er andre som kan i dag eller i morgen Marion! :)

Guest Belgerpia
Skrevet

Jeg vil være med om litt fordi jeg flytter jo bortover dit :-D

Flytter du nærmere Ås? Jeg så jo leiligheten - men glemte jo å se hvor *ler*

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
    • Så dette skjer sammen med andre hunder i huset? Det høres jo ut som hun kan trenger litt tydeligere rammer og trening på ro rundt de andre hundene generelt. Alt dette er jo ting som bør jobbes med, og ikke bare avbrytes og unngåes der og da. Hvis dette allerede har vært sånn i snart to år så vil jeg anbefale å få hjelp av en hundetrener som komme hjem til dere og se på rutinene og hjelpe med et treningsopplegg som kan gjøre henne både tryggere og roligere.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...