Guest Christine Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 I natt gikk jeg og Vegas lp. Dommeren var skikkelig fæl, og fulgte ikke med på oss i det hele tatt, bare distraherte. Før vi startet drakk han en beholder med blekk, og idet vi begynte med FVF løp han ut av ringen for å få hjelp av noen til å ordne selvangivelsen sin. Jeg ble så lei meg at jeg brøt og løp ut av ringen, og da jeg kom inn i hallen igjen fikk jeg kjeft fordi jeg hadde forstyrra "gaupeprøven" til en av de andre hundene.. Herregud, jeg drømmer så mye rart!
Symra&Pippin Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Sara kommer snart på besøk, og jeg lurer på hva jeg skal gjøre med at Pippin produserer så mye øyegugg. Sara hater øyegugg og klarer ikke å se det, samtidig som Pippin ELSKER Sara! Vaske øynene til Pippin enda en gang med kamillete da kanskje. Ellers er det sol og varmt ute, det spirer og grønnes i hagen min, og sola varmer skikkelig på benken min. Jeg kjøpte nemlig en stor, gammeldags parkbenk på salg i høst, den skal stå under hurdalsrosetreet, men akkurat nå ligger 73 kvm brukt takstein pent stablet opp akkurat der. Gleder meg sånn til å få bort alt ræl etter oppussingen i fjor, men sånt krever arbeid, planlegging og innsats, og det er liksom ikke meg. Ikke i dag i allefall.
Guest 2ne Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Tilfeldig quote, men æsj håper det bedrer seg utover! Skulle bare si at jeg har sendt deg pm, som det ikke så ut som du hadde sett. (Måtte inn å sjekke om jeg hadde klart å sende den.) Takk, jeg så jeg hadde fått pm, jeg har bare glemt å lese og svare på den --- .. Vært på tur med Nora, og overvurdert både form og temperatur. Nesten så jeg håper det er noe galt med meg, det er flaut hvis formen har blitt så dårlig bare på en vinter.
Ingvild Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Jeg kan ikke klokka, tydeligvis. Ti på tre er det jeg skal ta toget, ikke ti på to. Greit jeg fant det ut nå da, og ikke i det jeg stod på Majorstua og måtte slå i hjel en ekstra time der.
Gjest Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Amagaaaaaaaaad denne versjonen av "the confrontation" er så mongobra at jeg har hatt den på repeat siden i mårrest
Khela Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Elsker at jeg har en hund som skjønner at jeg er sliten og i gidder-ikke-humør og som dermed tar livet like med ro uten mas Kosedag!
Evelzz Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Oi. Artig å våkne i tidenes bakrus for å finne ut at det ikke er lørdag - men søndag! Skulle gått MH for 1 time og 29 minutter siden vi Jeg MÅ lære meg å følge med på hvilken dag det er snart, djeses!
Gjest Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Sara kommer snart på besøk, og jeg lurer på hva jeg skal gjøre med at Pippin produserer så mye øyegugg. Sara hater øyegugg og klarer ikke å se det, samtidig som Pippin ELSKER Sara! Vaske øynene til Pippin enda en gang med kamillete da kanskje. Jeg tenkte kanskje du kunne prøve å ta litt morsmelk i øyet hans ettersom det skal være desinfiserende. Men så rev jeg meg løs fra ammetåka
LinL Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Oi. Artig å våkne i tidenes bakrus for å finne ut at det ikke er lørdag - men søndag! Skulle gått MH for 1 time og 29 minutter siden vi Jeg MÅ lære meg å følge med på hvilken dag det er snart, djeses! Huff da, utrolig kjipt å gå glipp av sånt! Men hvor lenge var du på fylla egentlig?
Siri Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Nå skal jeg faktisk prøve noe helt nytt for meg: LiveGym. For en 50 lapp er det verdt ett forsøk. Atte hæhhhh???? I natt gikk jeg og Vegas lp. Dommeren var skikkelig fæl, og fulgte ikke med på oss i det hele tatt, bare distraherte. Før vi startet drakk han en beholder med blekk, og idet vi begynte med FVF løp han ut av ringen for å få hjelp av noen til å ordne selvangivelsen sin. Jeg ble så lei meg at jeg brøt og løp ut av ringen, og da jeg kom inn i hallen igjen fikk jeg kjeft fordi jeg hadde forstyrra "gaupeprøven" til en av de andre hundene.. Herregud, jeg drømmer så mye rart! :lol: Sara kommer snart på besøk, og jeg lurer på hva jeg skal gjøre med at Pippin produserer så mye øyegugg. Sara hater øyegugg og klarer ikke å se det, samtidig som Pippin ELSKER Sara! Vaske øynene til Pippin enda en gang med kamillete da kanskje. Om det ikke gir seg, ville jeg dratt til veterinær og fått noe sterkere. Men prøv med saltvann også, kanskje det er mer effektivt. Amagaaaaaaaaad denne versjonen av "the confrontation" er så mongobra at jeg har hatt den på repeat siden i mårrest Herregud, den musicalen gjør noe med meg, altså.... Får både gåsehud og tårer i øynene, jeg Ja, da var årets spordebut overstått (nei, ikke stevne åff cårs ), og huhei man hadde det travelt, ja. Finfint oppsøk, men det gikk så kvist og svas sprutet i starten, og da er det vanskelig å få med seg pinner som ligger i sporet, gitt... Men guttungen fant to pinner, jeg fant de to andre - og han fant ballen til slutt, så da var vi vel fornøyde, da... Ikke noe å si på innsatsviljen iallefall, det skorter bare litt på presisjonen og nøyaktigheten (what else is new...). Litt morsomt å se da - han har ikke gått spor siden i fjor sommer, faktisk, ikke som jeg husker iallefall, men i det han fikk på seg sporselen og jeg gikk med sporlina i hånda, så var nesa på og han var 100% fokusert på at vi skulle på "jobb".
Bananen Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Jeg må si at Pøbel har ganske god bakpartskontroll. Og kanskje ikke alltid skjønner helt hva jeg vil frem til. Hans idé av "rull rundt" er å prøve alle mulige måter å rygge inn i utgangsstilling på, og flytter jeg meg, følger han etter med stumpen sin. Pøbel, altså! 1
Guest Jonna Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Atte hæhhhh???? Atte ja Herregud, den musicalen gjør noe med meg, altså.... Får både gåsehud og tårer i øynene, jeg Musikaler og dansnummer, denne har jeg sett 14 ganger i dag og syns det er like breathtaking hver gang: http://www.youtube.com/watch?v=9YbEtfJryXA Og min yndlings musikal (på film) en gang skal jeg på en ordentlig musikal... Ja, da var årets spordebut overstått (nei, ikke stevne åff cårs ), og huhei man hadde det travelt, ja. Finfint oppsøk, men det gikk så kvist og svas sprutet i starten, og da er det vanskelig å få med seg pinner som ligger i sporet, gitt... Men guttungen fant to pinner, jeg fant de to andre - og han fant ballen til slutt, så da var vi vel fornøyde, da... Ikke noe å si på innsatsviljen iallefall, det skorter bare litt på presisjonen og nøyaktigheten (what else is new...). Litt morsomt å se da - han har ikke gått spor siden i fjor sommer, faktisk, ikke som jeg husker iallefall, men i det han fikk på seg sporselen og jeg gikk med sporlina i hånda, så var nesa på og han var 100% fokusert på at vi skulle på "jobb". Nesten en skam å si at vi ikke har sporet enda Jeg er litt ubestemmelig på Sølen kurset i år, jeg MÅ bare innse at jeg kommer ingen vei med rundering. På 2 mnd har jeg kunne vært med å trene 1!!! gang, så jeg har byttet til spor på Sølen. Ikke at jeg føler at jeg trenger "kurs" der forsåvidt, men det er jo koselig der oppe uansett Kanskje jeg i år får tatt litt bilder o.l.
Malamuten Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Fornøyd med dagens trening og koselig og få skryt for at fvf vår var nydelgi, det har vi jo jobbet mye med så da er det ekstra gøy Får håpe den er like nydelig på stevnene da Sofa funnet, teit og være forkjølet nå altså, men fikk noen timer ute så skal vell ikke klage.
Annik Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Milo synes måker er fryktelig skumle, spesielt om de setter seg på verandaen og stirrer på han 3
Gjest Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 ----^ LOL @ måse!http://stilling.forskning.no/Annonser/Geno-SA-Researcher-animal-breeding-and-genetics Noe for oppdretter-soniser (Men må jo dessverre ha pehåde da )
Raksha Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Milo synes måker er fryktelig skumle, spesielt om de setter seg på verandaen og stirrer på han Enig med Milo jeg.
Annik Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Enig med Milo jeg. Jeg også, spesielt i perioden hvor de legger egg
MarieR Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Nå har vi vært på LP trening og jeg er så fornøyd! Om en stund skal vi ut å gå blodspor, det blir spennende.
Malamuten Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Varga er så rar, hun vil jo helst ligge på fanget/i senga og få kos, men når hun ikke får det så vil hun ikke ligge i nærheten engang Nå ligger hun på soverommet, og på natta så gidder hun ikke ligge der, da skulle man tro at senga hennes var en spikermatte eller noe, så lite som hun har lyst til og ligge der. Så enten ligge i senga eller så ligge på stua, eller ligge i sofa og få kos eller ligge alene på soverommet.. Jaja.
MegaMarie Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 I dag var det avslutning med dansingen. Jeg skal garantert ikke slutte, for det var helt fantastisk! Vi fikk se de andre kursene opptre med sine danser også, og allerede på jazz 2 så det døds bra ut For ikke å snakke om jazz 4! Wiii
Guest Christine Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Jeg også, spesielt i perioden hvor de legger egg Spent på om jeg blir livredd måsene i år også jeg! Var på fugleshow på Lanzarote i Januar, og ble blandt annet truffet i hodet av vingene til en gigantisk gribb, hauk og ørn, så spørs om måsene ikke er så skumle i år
Artemis Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Jeg har ikke måsebilder, men Nevø er glad i fugleunderholdning. Her titter han på "hønse-TV". 6
Annik Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Spent på om jeg blir livredd måsene i år også jeg! Var på fugleshow på Lanzarote i Januar, og ble blandt annet truffet i hodet av vingene til en gigantisk gribb, hauk og ørn, så spørs om måsene ikke er så skumle i år Måser er verdens mest ondskapsfulle fugler! Jeg unngår bevisst å gå på steder hvor jeg vet de pleier å legge egg, og det gjør jeg stort sett hele året
Guest Christine Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Måser er verdens mest ondskapsfulle fugler! Jeg unngår bevisst å gå på steder hvor jeg vet de pleier å legge egg, og det gjør jeg stort sett hele året Her blir jeg stadig vekk "forfulgt" av måser når jeg er ute å går, og det er helt grusomt. Når jeg var lita så syklet jeg igjennom en byggeplass og en måse så på meg som truende for måseungene, så den hakket meg i sykkelhjelmen. Nå er jo det hard isopor så fuglen måtte bruke skikkelig kraft for å komme seg løs. Minnet der har jeg godt lagret i hukommelsen når jeg møter måser Bruker å trøste meg med at måseegg smaker godt, så blir ekstra med egg, for hvert egg jeg spiser er det en mindre måse i verden
Aslan Skrevet 21. April 2013 Rapporter Skrevet 21. April 2013 Ble ikke LP i dag, men tar vel en liten økt etterpå. Også melde på ja. Eeehja.. Må huske det 2
Recommended Posts