Gå til innhold
Hundesonen.no

Canis-Treff i drammen hundepark.


Recommended Posts

Skrevet

Igår var jeg på Canis-treff i Drammen hundepark i noen timer. Mye hunder og mye folk, og en ganske så koselig dag :) Surra mest rundt med bikkja så fikk ikke tatt så mye bilder som jeg kunne ønske, men noe ble det jo! :)

DSC_0470600x397_zps5512d5ec.jpg

DSC_0474600x397_zpsf34b83b5.jpg

DSC_0482600x397_zps9ed70d56.jpg

DSC_0491600x397_zpsc07e6a87.jpg

DSC_0504600x397_zps82bbf86a.jpg

DSC_0517600x566_zps967184eb.jpg

DSC_0535550x364_zps3e50f975.jpg

DSC_0538550x534_zps1a8f893c.jpg

DSC_0577600x397_zpsd51c1709.jpg

DSC_0583600x397_zps429f1088.jpg

DSC_0609600x397_zpsc25ba081.jpg

DSC_0628397x600_zpsdbfc8564.jpg

DSC_0667600x397_zps94f5ab2b.jpg

DSC_0678600x397_zps550b4d70.jpg

DSC_0685600x397_zps5b090167.jpg

Liten VS Stor!

DSC_0715600x397_zps5d69bc99.jpg

DSC_0725600x397_zpsb933ca4a.jpg

DSC_0736600x397_zpsb7a807f3.jpg

DSC_0739600x397_zpsf00b91a4.jpg

DSC_0876600x397_zps99afff04.jpg

  • Like 1
Skrevet

Haha, bilde av Odin som upedagogisk nok blir holdt i stramt bånd mens han hilser på en valp... :P (men sier noe om hvor bra han har blitt, det var ikke noe bråk der).

Og Kovu syntes det var SÅ spennende med småttisene i den andre innhegningen! :D

Skrevet
Ohhh, så fin den lysebrune langhåra pelssaken var :)

Men sele i parken da, uff og æsj!

Han var alene. ;)

Den lysebrune langhåra saken er en finsk lapphund, men det så du kanskje.

Skrevet

Var det jeg tippa på ja, men hr blitt lurt av et par islandske fårehunder når man ikke helt ser hele bikkja! Fronpartiet og liggende gir liksom ikke de beste bestemmelsene :D

Skrevet
Haha, bilde av Odin som upedagogisk nok blir holdt i stramt bånd mens han hilser på en valp... :P (men sier noe om hvor bra han har blitt, det var ikke noe bråk der).

Og Kovu syntes det var SÅ spennende med småttisene i den andre innhegningen! :D

Syntes Odin var kjempeflink jeg! :)

Og ja, Kovu tok fart og løp nesten på gjerdet for å så få kjeft av Ozzy som syntes han var i overkant engasjert. :P :P

Ohhh, så fin den lysebrune langhåra pelssaken var :)

Men sele i parken da, uff og æsj!

Han spratt rundt for seg selv så det er jo greit :) Var ingen andre inne med han.

Men den finske var flott ja! :)

Skrevet
Så skikkelig koselig ut! Håper det kan bli et skikkelig sonis eller Canis-treff her på vestlandet også en gang!

Det er bare noen til å ta initiativ det. ;)

Skrevet
Så skikkelig koselig ut! Håper det kan bli et skikkelig sonis eller Canis-treff her på vestlandet også en gang!

Var koselig :)

Helt nedbarbert terv? Why? :P Fordi sommeren kommer snart?

Så koselig ut da! :)

Veit ikke jeg :P Men supersøt var den!

Mange fine bilder!

Kjempe koselig var det :)

Var det :)

Skrevet
Nei, det var pga varme. Ifølge eieren.

Det var merkelig. Pelsen beskytter jo mot varme. . Jaja, så lenge bikkja er fornøyd kan folk gjøre som de vil..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
    • Vi mistet begge hundene pga alder i 2023. Odin ble 17 og Kovu 13, så anstendig alder på begge.  Jeg har vært 100% ufør omtrent like lenge og går for tiden 500 meter et par ganger i uken, det er det. Og litt hagearbeid. Tollef lufter når vi passer hunder, eller jeg bruker handicapscooter. Men selv da holder det med et par uker hundepass om gangen.
    • Bortsett fra en del lyd i gitte situasjoner så må jeg si jeg er meget fornøyd med valget og positivt overasket så langt. Og lyden håper jeg roer seg litt igjen når hormonene gjør det 😅  Er du helt hundeløs nå? Dårlig form? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...