Gå til innhold
Hundesonen.no

Furry Paws - hundeoppdrett- og treningsspill


Recommended Posts

Guest Michellus
Skrevet

"Dogs can now have "good days" and "bad days" in competitions."

Næhæi, jeg har belgere jeg, for tenk, og da har vi bare gode dager :aww:

  • Svar 4.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, eller du kan evnt. få mamman din hekta på spillet...Herrefred, moren min tar helt av, ringer meg stadig vekk, her om dagen kom hun for sent på jobb. Fått et kull, jo!

Skal jeg lage en sonenguild der?

Vi er sjette største guilden der nå.

Posted Images

Guest Michellus
Skrevet

Jeg er bare happy over at alle levler en del her jeg :P Nå når jeg kanskje level 15 i morgen, eventuelt lørdag :D

Ellers forstår jeg selv ikke så mye. Bare glad for at MP'en har gått opp på de fleste :D

Skrevet

Alle bortsett fra et par stk hadde levlet hos meg, ble mye bytte av utstyr og mat :D Må omstille hjernen min litt nå da... på hva som er bra multiplier og hva som er lav level... for level 60 er jo lavt nå.

Ser ut som at level 68 blir det nye 60/61, min 99 dager gamle tispe er på det nå. Men blir nok ikke like vanskelig å komme til level 70 ser det ut til. Så jeg kan vel regne med at mine hunder som ellers hadde blitt maks level 61 kommer til å bli maks level 68 isteden.

Skrevet

Er det noen som har fått hunder med lavere multiplier? To av Hvit Gjeterhundene mine har lavere enn tidligere i dag..

Og hva er god multiplaier? Er det samme som før eller?

Guest Michellus
Skrevet

Opplever noen av dere også at FP på en måte henger seg på morgenen? Tar gjerne godt over en halvtime før det fungerer ordentlig igjen også :hmm:

Skrevet

Opplever noen av dere også at FP på en måte henger seg på morgenen? Tar gjerne godt over en halvtime før det fungerer ordentlig igjen også :hmm:

Japp. Regner med at set kommer av alle showene kjøres ferdig i den tiden...

Skrevet

Jeg tror ikke de er ferdige med gårsdagens konkurranser og sånt før kl. 8, så jeg pleier ikke å gidde å ta kennelene før da :)

---

Sånn apropos dette med MP og sånt, så har jeg to tisper nå som er 86 dager gamle, der den ene har en MP på 1.275 og den andre 1.01833. Den første er på level 50, den andre på 41. En betydelig forskjell med andre ord :P

Skrevet
WCSh Gan's Isolus V [24HH lala 4cha Bb] lacks focus today and performed more poorly than usual.'
Stort sett alle hundene mine har best of breed foreldre i tre generasjoner bakover, oppdrettet av moi! :D
Skrevet

WCSh Gan's Isolus V [24HH lala 4cha Bb] lacks focus today and performed more poorly than usual.'

Det der har jeg fått på 3 hunder i dag, hvorav en av de var en terv, @Michellus :o 2 av de var selvsagt hanner :aww: Tispa er puddel, det er ikke et ukjent problem på pudler at de ikke alltid har fokus :P

Stort sett alle hundene mine har best of breed foreldre i tre generasjoner bakover, oppdrettet av moi! :D

Du er flink! :D

Skrevet

Fikk en til WCSh Gan's Adipose [24HH lala 4cha Bb] lacks focus today and performed more poorly than usual.

Men ingen andre veien? noen som har fått det? Eller er det bare dårlige prestasjoner som kan komme, og ikke ekstra gode?

Skrevet

Tror du vil trenge dem ettehvert ja, når du får nye kull, med mindre du er trestjerners trainer... (jeg er breeder, så må vel kjøpe inn).

Jeg er også trestjernes breeeder, men aptitude kommer jo på kullene på dag 4? Eller er det bare på eksisterende kull? Det virker jo passe teit det og, at man skal trenge det på kull laget i morgen, men ikke kull laget i går, liksom :P

Skrevet

Jeg er også trestjernes breeeder, men aptitude kommer jo på kullene på dag 4? Eller er det bare på eksisterende kull? Det virker jo passe teit det og, at man skal trenge det på kull laget i morgen, men ikke kull laget i går, liksom :P

Tror nok bare det er de kullene som allerede var født som er testet ja, fremtidige kull må du teste selv...men synes det er litt teit at man må bruke brosjyrer, at det ikke holder med gentesten.

Skrevet

Bleh, jeg henger ikke med i det hele tatt. Lite fristende å lese seg opp nå når jeg skal låse hundene i mange dager. :P
Jaja, får lese meg opp på hva som har skjedd når jeg kommer tilbake istedet.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...