Gå til innhold
Hundesonen.no

Sterkt, og "vinnende" tispenavn på C


Recommended Posts

  • Svar 53
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dere er fortsatt bare teite.

Caminante! "Den som går veien".

CRAP!! *host*

Skrevet

Cold Turkey :aww: (Dét er sterkt, det!)

Ok, ynnskyld Jankaa, skal slutte nå. Men Catch Me If You Can som bananen foreslo var kult, vel? Litt sånn "jeg er best, mwahaha!" på en måte som passer en jaktrase :)

  • Like 1
Skrevet (endret)

Candanse

Chibueze

Tequilla shotts, sterkt og godt

Cabo

Cabo Wabo

Cactus

Cactus Bite

Cactus Venom

Cadalac

Cadillac

California Dream

Campesina

Casa Noble

Catalina

Cavalier

Chambord

Chapala

Charro

Charro Negro

Chili

Christi's Corpse

Cinco de Mayo

Citrus Cactus

Coconut

Compadre

Conchita

Corcovado

Cosmoquila

Cosmotequila

Cowboy Killer

Cranberry Kiss

Cranberry

Creamsicle

Cucaracha

Eller flere drinker på C

Også har du krigere:

Clancy ... Surname. Flannchadh is an ancient Irish name meaning "red warrior"

Cochise ... The name of a renowned warrior

Conall ... The name was borne by many early chieftains and warriors of Ireland

Cree ... as they were great warriors and travelers.

Stopp meg!

(hvem i all verden kaller noen for Candida (sopp)?)

Endret av Margrete
  • Like 1
Skrevet

Calista - most beautiful

Camille - ’born without chains’, a girl who was a servant but was bought free, also used of the girls assisting temple priests , and in Roman mythology Camilla is a goddess who appears as a huntress faster than the wind.

Candace - 'queen mother' or ’shining, white, clarified’, name of a Queen, cfr Acts 8;27 in the Bible

Ceylan - gazelle, beautiful eyes - also a surname

Chava - life - the origin of all Eva- Eve-names

Constance - steadfast, truthful

Cyra - feminine of Cyrus: Lord, master, from a persian word: seen far away, like the sun. Saint Cyra was a 5th-century Syrian hermit who was martyred with her companion Marana.

Czarina - empress

Cwen - queen

Skrevet

Jeg har innmari lyst på drinke-navn, kjenner jeg. Oppdretter/medeier/eier er derimot superkjedelig, og vil ha sånne "Candy"/"Clarissa"/"Cutie"/"Ciccy" navn...

Skrevet

Navn på drinker, som ikke kanskje heeelt er aktuelle å foreslå til min seriøse oppdretterdame :lol: :
(Jeg er litt snill, så jeg putter de i hvitt, siden de er så særdels lite sjarmerende)



Cocky Apple Pucker Fucker
Cocksucking Cowboy
Colorado Bull F*cker
Cold Hearted Threesome
Corn-Fed Country P*ssy
Crack Pipe
Crawl Down My P*ssy
Crazy Orgasm
Cum in a Blender
Cunnilingus
Camel Piss

_______________________
Navn jeg derimot synes er et hakk kulere enn ingenting:
Cool Hot Damn
Cat and Fiddle
Cessna


Ciao Baby
Coffee and Dreams

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...