Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 826
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ganske tydelig at dette forumet har flest kvinnfolk, ALLE vil ha bilde av RunkePer! Her er han sist jeg så han, klarte til og med å skremme en hund i skogen!

Egentlig finner jeg bare bilder på google og faker alt mulig! Marvel også. Egentlig bor jeg i Sveits og er mann!

Woho, dette lovar godt . ØYH! Kva har eg sagt om å publisere det biletet der!?

Skrevet

Sikkert de samme pøblene som ødela islyktene og lekeapparatene på barnehagen til MiniTini :aww:/>

Og de vennene til AnetteH, hvordan kunne de bare snike seg inn og montere det utstyret uten at en eneste hund reagerte??? Hmmmm...

Du har et poeng der

Skrevet

Jeg fikk skikkelig lyst på kakao med krem i hot drinks-glass! Og det har jeg, så det skal jeg lage i kveld :ahappy:

Jeg trenger litt ledetråd jeg altså, jeg er ikke i nærheten av å gjette hvem som er kidnapperen her.

Godt at AnetteH fikk samlet overvåkningsutstyr, det tror jeg var veldig lurt. Men samtidig burden sonisene ha byttet på å sitte nattevakt og faktisk fulgt med på skjermene hele tiden.

Herlig med julekrim, og herlig med krim på en fredag! :)

Skrevet

...au! Bakhodet mitt! :blink:

Jeg er fryktelig spent på fortsettelsen! Håper overvåkingsutstyret leverer noen skarpe fine bilder i neste luke av julekrimmen!

Skrevet

Jeg grugleder meg! :fear:/>

Jassåååå. Montro om jeg må opp til malinckland å speide rundt etter rødkledde tjukke menn *skule på malinck* Jeg vet hvor du bor!

Skrevet
Slik snakker kun mennesker med veldig mørke sjeler og skumle hensikter! :angry:

Mørk sjel? Jeg? Jeg som er Folkets Lys - Den Eneste Ledestjerne - The One and Only? :shocked:

  • Like 3
Skrevet

Mørk sjel? Jeg? Jeg som er Folkets Lys - Den Eneste Ledestjerne - The One and Only? :shocked:

Du og Märtha, faktisk.. Lysfontener begge to :P

Skrevet

Jassåååå. Montro om jeg må opp til malinckland å speide rundt etter rødkledde tjukke menn *skule på malinck* Jeg vet hvor du bor!

:o

Moi?! :twitch:

Jeg har ikke tid til sånt jeg, med baby og alt :aww:

Men hmm.. Er Mari med? Kan ikke huske det, bare H? Kanskje hun har strikket et ultrasuperdupersterkt nissenett, og har fanga nissen for at H skal få ham helt for seg selv?? :cry:

Edit; flink til å lage mat er hun og!

Skrevet

Godt at vennene mine kommer til nytte :-P

Verste var at soppen har treffet spikeren på hodet, det er bare en tlf samtale som skal til :-P

Men Nina jeg tror du snart trenger en valium!

  • Like 2
Skrevet

Kakao er faktisk planlagt her også, før soppen la ut krimmen.

Men er det ingen som er våkne for å passe på overvåkingsutstyret og følge med? Hva hvis 'de onde' bryter seg inn og sletter overvåkningsvideoen? Da er vi jo like langt?? Hmm.... :shifty:

Skrevet

Det var da voldsomt så mye jeg skulle skrike i den krimmen! :P Jeg som er såå søt og blid! :P

Det tenkte jeg og! :lol:

Du og Märtha, faktisk.. Lysfontener begge to :P

:lol:

Skrevet (endret)

Om Siri er en engel så er det en sånn en

Engel-Mann.png

Svart...

:lol:

*Hrmpf*.... *det blir iallefall ingen julegaver på Line i år.... :getlost: *

Endret av Siri
Skrevet

*Hrmpf*.... *det blir iallefall ingen julegaver på Line i år.... :getlost: *

Hva vet du om det? Holder du Nissen fanget og manipulerer ham kanskje? Sånn bildebetinging - holder opp bilde og gir positive eller negative impulser.... :fear:

Skrevet
Hva vet du om det? Holder du Nissen fanget og manipulerer ham kanskje? Sånn bildebetinging - holder opp bilde og gir positive eller negative impulser.... :fear:

ALLE vet jo at slemme piker ikke får julegave av nissen - så det så *snurper munnen og fnyser i nesa*.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...