Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 826
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ganske tydelig at dette forumet har flest kvinnfolk, ALLE vil ha bilde av RunkePer! Her er han sist jeg så han, klarte til og med å skremme en hund i skogen!

Egentlig finner jeg bare bilder på google og faker alt mulig! Marvel også. Egentlig bor jeg i Sveits og er mann!

Woho, dette lovar godt . ØYH! Kva har eg sagt om å publisere det biletet der!?

Skrevet

Gleder meg til fortsettelsen, og syns det burde vært med bilder, spesielt av OE i miniskjørt :lol:

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  • Like 2
Skrevet

Naaw :cry: Bonden og Jentene mine fikk være med *snufs* (neeida, ikke littebitt sippete om dagen jeg altså. :lol: )

Men nissen! Vi MÅ FINNE NISSEN!

Huuuh? Noe jeg ikke har fått med meg, Rak?

  • Like 1
Skrevet

Hormoner gjør en sippete.... :P ref sonenregel xxx

Åååh :lol: Men å være supersliten og ha tapt kampen for å redde en hest gjør raksha sippete - hormoner er helt uskyldige.
  • Like 1
Skrevet

Uffa... hvilken hest? :(

Ikke min, en som skulle bo her, han var desverre syk og ekstremt avmagret da han kom, og vi klarte ikke redde han. Så etter 24 timer måtte han få slippe...
Skrevet

Vi hakke tid, for vi må finne nissen, vi hakke tid :frantics:/>

Hvilke soniser er på Canis da? *spekulere ut hvem som kan være dobbeltagenter her.. :fear:/> *

Jeg er :fear: men d'ekke meg altså! LOOOVER!

Skrevet

Herlig Soppen!

Småbarnsmødrene(pluss Synnøve? Er det noe du ikke har fortalt oss? :lol: ) har kastet seg over pepperkakebaksten ser jeg. :P

Jeg tipper at mannestøvelen er en mannestøvlett som tilhører OlavEmil og minskjørtet!

  • Like 2
Skrevet

Småbarnsmødrene(pluss Synnøve? Er det noe du ikke har fortalt oss? :lol: ) har kastet seg over pepperkakebaksten ser jeg. :P

Det er jo et par (?) år siden nå, men da den pepperkakebyen i Bergen ble ødelagt, så ble Synnøve så sint, for hun hadde laga pepperkakehus til den!

  • Like 2
Skrevet

Helt suverent!! Og så flott å få med seg RunkePer :lol: (Og nå holdt jeg på å ta med Olav Emil i sitt supre antrekk, men han skal få slippe å være med i samme setning som.. ja.. kan jo ikke R*** for da ender han opp i samme setning allikevel)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...