Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Naboen min strikker gensere til hund på bestilling. Hun strikker med godt garn som ikke klør eller irriterer og varmer godt. Genseren kan vaskes i maskin.

400 kr for stor str

300 kr for liten

Legg igjen en kommentar om du er intr så skal du få nr hennes. Det kan være lurt å bestille allerede nå så den blir ferdig til kulda kommer da hun allerede har en del bestillinger.

Jeg har en mariusgenser til Mike og en som han fikk her om dagen og jeg er veldig fornøyd.

dsc1604.jpg?w=670

dsc1599.jpg?w=712

dsc1615.jpg?w=781

dsc1622.jpg?w=1024

Mariusgenseren er god å ha på kalde dager

431154_10150506325212581_704411950_n.jpg

184774_10150089960907581_6460055_n.jpg

1055521.jpg

1323481.jpg

Genser på hennes egen hund

Skrevet

Usikker på hvor stor stor er. Hvor stor tenker du? Du kan få nr hennes så du kan sende henne en mld å høre:-)

Jeg er også usikker ang å strikke med ben

"Janis"

Hmm hva med en helt ren ensfarget genser? Kanskje litt kjedelig, men kan jo kle hunden veldig godt og roe ned så det ikke blir "rotete"? Enten gå for ren brun eller grå eller noe annet som går ton i ton eller kanskje gå for en rød eller annen knæsj farge uten mønster.

Skrevet

Ooooh! Leja burde ha en slik en. Hun er 27-28 cm i ryggen. Ville det blitt 300? Skal smiske med sambo og høre om han kan kjøpe! Haha

Skrevet

Jeg er litt usikker Maria, men tror nok det vil bli 300 kr ja. Du kan få nr om du vil så kan du sende mld eller kontakte henne som strikker dem.

Legg ut bilde når du har fått genseren Frida:-D

Skrevet

Ja, det skal jeg :D Den er vel her om et par uker :D Målte Isak da siden Bris er liten ennå, så mulig den blir litt stor for han nå, hehe :) Og så tenkte jeg ikke noe over at det er Fanamønsteret, og jeg har jo ønsket meg Fanakofte i grått og hvitt til meg selv, så da kan vi jo matche :D

  • 2 weeks later...
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...