Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Er det noen som vet hvor en billigst kan få tak i selvklebende bandasjer? (Av denne typen gjerne.) Har sett det i flere nettbutikker, men ser prisen varierer en del. Det er så kjekt å ha på varastyret for små kutt i poter o.l.

  • Svar 2.5k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hinder er da ikke et problem. Bare å låne et det, og vente til at vedkommende som lånte det i utgangspunktet dør, og at ingen husker tydeligvis hvem som har det.

Jeg går ikke ut døra lenger enn ti minutter uten magebelte på meg selv som den største hunden er festet i med god demping - og den drar ikke spesielt mye. Du skal ikke heller investere i et Baggen-bel

Retreq har pleid å være kjemperask til å levere varene. Har sjelden tatt mer enn 3 dager å få det jeg har bestilt.

Posted Images

Skrevet

Er det noen som vet hvor en billigst kan få tak i selvklebende bandasjer? (Av denne typen gjerne.) Har sett det i flere nettbutikker, men ser prisen varierer en del. Det er så kjekt å ha på varastyret for små kutt i poter o.l.

Hööks?

http://www.hooks.no/product.aspx?productid=610139

http://www.hooks.no/product.aspx?productid=056139

  • Like 1
Skrevet

Treningsvest mtp hunde trening, med feminin passform og mange fancye lommer?

Feminin form vil jeg vel si Hurtta. Men du får mange andre fine vester, Berra og et annet som het noe ala Heli? som kan snøres fint i midjen.
  • Like 1
Skrevet

Trenger tips, soniser! Jeg ønsker ny sele til Ozu. Jeg vurderer Julius K9 med label. Men synes også det er tøft med sånn sele med refleks-trekant med tekst på.

Noen som vet hvor jeg kan få tak i sistnevnte? Enten med valgfri tekst eller med tekst type "I arbeid", "Sporhund", "Spesialsøk" eller lignende (Jeg vet at spesialsok.no selger akkurat det jeg er ute etter, men synes det var altfor dyrt)..

Lurer også på om det er noen i Norge som selger K9-labels med egen tekst?

Skrevet

Treningsvest mtp hunde trening, med feminin passform og mange fancye lommer?

Vet mange jeg trener med er veldig fornøyd med Gappay.

Skrevet

Nokon som veit kvar ein får kjøpt GPS til hund, til ein noko lunde grei pris? :)

@Bellare : Kippy? Eneste jeg har sett på markedet som ikke er massiv i størrelse :) Den er veldig liten og grei. Koster vel 1999,-

  • Like 1
Skrevet

Nokon som veit kvar ein får kjøpt GPS til hund, til ein noko lunde grei pris? :)

Sjekk ut Garmin GTU 10. Den ligger sånn ca rundt 500nok. Fant dog ingen norsk nettbutikk nå, men på Ebay til 391nok.
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
    • Har du forsøkt med bare en hund alene med en kattunge? Jeg har heller ingen erfaring med dette, men fra å introdusere miniatyr valp til voksen mellomstor hund. Det tok litt tid før de var gode venner. Jeg ser for meg at kanskje senior alene med en kattunge i fanget..? Samtidig øker det jo stress veldig om den andre holder konsert i rommet ved siden av.   Edit: Har du forsøkt kattungene i bur med hundene fri? Jeg husker det sjalusidrapet en rottweiler begikk på en toåring for noen år siden, hvor jeg er hellig overbevist om at måten de brukte buret på var en tungt medvirkende årsak. Når ungen kom på besøk ble hunden satt til side i bur i sitt eget hjem, i stua, mens mamsen dens ignorerte den og begikk kos og lek med ungen på gulvet og i sofaen rett foran den. Drapet ble begått en dag hunden var forvist til hagen mens ungen var inne med matmor og fikk forsyne seg selv fra fryseren midt i glaninga på hunden, hvorpå det bikket fullstendig over for den. Jeg tror ikke det var jakt, men ren sjalusi og ressursforsvar.
    • Riesenschnauzer krever ihvertfall ganske mye. Kanskje ned mot en time i uka som rent kjæledyr for å holde tovefri, korte poter, rent skjegg, ren stump og visuell sikt. En time høres lite ut, men det er et minimum, og plutselig mye om en er vant til stellfri pels. Skal en holde i korrekt utstillingspels kreves en del mer tid. Typisk rase en ikke skaffer seg om en tenker at den må friseres, men flott om en har en indre frisør som liker at den kan friseres. Profesjonellt utstillingsstell på riesen er kostbart fordi det er tidkrevende, men kan være verdt pengene om en bare skal stille noen få ganger. Ikke bare, bare å få til et jevnt og pent resultat.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...