Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvordan vil du ha Kjøp&Salg?  

101 stemmer

  1. 1.

    • Bare en vanlig forumdel som tidligere
      96
    • Ett eget sted (som nå)
      1
    • Vet ikke / Bryr meg ikke
      4


Recommended Posts

Skrevet

Som tidligere, men gjerne minimum antall poster for å kunne poste der. Samme grunn som jeg nevnte tidligere blir mye "spam" og føler forumet til tider fungerer som finn.no :P

  • Like 2
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Hva skjer med kjøp og salg? Jeg har lyst til å annonsere, men ser ikke noe poeng i å legge ut annonse i den nye og "skjulte" kjøp og salg, og venter derfor på en kjøp og slag kategori som vi hadde før.

Skrevet

Vi har fått ny kategori under "generelt", men jeg vet ikke om det dukker opp i nye innlegg ...

Hva er poenget med det? Da vil man jo uansett måtte lete opp et sted for å aktivt søke etter annonsene... da er ihvertfall jeg like langt.

Jeg kan også se at Maren har lagt inn en tråd der, men jeg får ikke lov til å se den. :(

Skrevet

Hva er poenget med det? Da vil man jo uansett måtte lete opp et sted for å aktivt søke etter annonsene... da er ihvertfall jeg like langt.

Jeg kan også se at Maren har lagt inn en tråd der, men jeg får ikke lov til å se den. :(

Aner ikke. Kan du fikse det, Anette? Så det kommer opp i nye innlegg, sånn som med alt annet?

Skrevet

Hvorfor får jeg ikke se innlegget på kjøp og salg? Står at jeg ikke har rettigheter til å se emnet. Tenkte at det kanskje var fordi kjøp&salg ikke er helt ferdig, men det er jo en annonse der som enten er laget av, eller så har Simira svart på den..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...