Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Eller så kan det jo være fordi mini-gulrøtter er godt? Det er også en mulighet :)

Enig, det er kjempegodt, men jeg er alltid så misfornøyd med de jeg får! Mange av de er alltid ekle og myke og halvråtne på endene - ugh.

Skrevet

Smågodt fra Rimi er jo fantastiske greier.

Ellers liker jeg det meste med sjokolade, så lenge det ikke er hele nøtter eller marsipan i det. Førstnevnte fordi jeg er allergisk mot hasselnøtter (kun hele biter, takk og lov), og sistnevnte fordi jeg syns marsipan er bare kvalmt. Kan spise pittelitt, men da kjøper jeg heller noe godt sjokolade istedet. :P

Men jeg må jo innrømme, en god fruktblanding i bolle som godis på kvelden er jo også ufattelig godt! :) Går jo ann å være pittelitt sunn sånn innimellom. *fortelle seg selv*

Skrevet

Jeg har allerede kjøpt påskegodteriet flere ganger nå, men det går tomt før det er i nærheten av påskeegget. Selvdisiplinen er ekstra dårlig i år visst :icon_redface:

Hørtes kjent ut. Og så er jeg litt usikker på når påskeegget egentlig skal sprettes? Da vi var små var det påskeaften. Men hele den laaaaaaange påskeuka da? Skal man bare gå og SE på påskeegget?
Skrevet

Hørtes kjent ut. Og så er jeg litt usikker på når påskeegget egentlig skal sprettes? Da vi var små var det påskeaften. Men hele den laaaaaaange påskeuka da? Skal man bare gå og SE på påskeegget?

Hva? Skal man vente helt til påskeaften? :sweat: Går det an? :P

  • Like 1
Guest Jonna
Skrevet

Mammaen min sendte penger til påskegodt i dag, men streng beskjed om å sende bilde slik at hun kunne se at jeg ikke brukte det på noe annet :lol:

Guest Jonna
Skrevet

Nå snakker vi.

"Du våååååger ikke å bruke påskegodtpengene på noe annet enn godterier, Jeanette!" :angry: :D

Det værste er at det er helt sant, dette er bilde jeg sendte henne på sms :lol:

Skrevet

Begynner å bli noen år siden jeg hadde påskeegg, men tok en litt utspekulert en i år med en sånn facebookstatus sak på typen, han tapte, så kan hende jeg får påskeegg av han :P Tapte selv en slik så søstersen får et svæææært påskeegg helt fult i smågodt fra coop/bunnpris fra meg og mamsen, samt en krimnal roman og en liten brusflaske med ananasbrus ^^

Selv vil jeg gjerne se disse sakene i påskeegget :)

Drageegg.jpg

Opera-mints4.jpg

Paaskeaktiviteter-for-familien_medium.jpg

og forskjellig smågodt.

Gule bananer, rosa syrlige bananer, sjokolade, skumgummi sopper og puter osv ^^

Skrevet

Begynner å bli noen år siden jeg hadde påskeegg, men tok en litt utspekulert en i år med en sånn facebookstatus sak på typen, han tapte, så kan hende jeg får påskeegg av han :P Tapte selv en slik så søstersen får et svæææært påskeegg helt fult i smågodt fra coop/bunnpris fra meg og mamsen, samt en krimnal roman og en liten brusflaske med ananasbrus ^^

Selv vil jeg gjerne se disse sakene i påskeegget :)

Drageegg.jpg

Opera-mints4.jpg

Paaskeaktiviteter-for-familien_medium.jpg

og forskjellig smågodt.

Gule bananer, rosa syrlige bananer, sjokolade, skumgummi sopper og puter osv ^^

åååh, de Opera mintene er jo bare utrolig gode!

  • Like 1
Skrevet

Vi skal en tur til Sverige i morgen - og innimellom exspot, nike shox og alt annet blir det nok plass til;

MASSE LØSGODIS TIL PÅSKEEGGET! :D :D

:bananas: :bananas:

Hovedsaklig surt og salt i stoore mengder! ;)

(EDIT; Siden mine venninner syntes det var grusomt å finne på bursdagspresang til meg har jeg allerede fått 2 velfyllte påskeegg jeg ;) )

Skrevet

Ønsker meg et påskeegg fylt med masse salt lakris, sur- snop og noe søtt fra Mix- kiosken og en Troika!

Det beste påskeegget husker jeg jeg fikk en gang da jeg bodde på sørlandet. Da fikk vi masse godteri og en inngangsbilett til Dyreparken <3 Jeg var i ekstase (selv om jeg hadde vært der hundrevis av ganger før) xD

Skrevet

Alt mulig av smågodt! Var jo på harryhandel for litt siden, 2 kg smågodt i assortert utvalg venter på meg sørpå når jeg tar påskeferie. Trenger det ikke i noe egg :P

Skrevet

Uff har trykka i meg så mye nam nam i dag at noe påske egg klare jeg ikke tenke på nå en gang :P tror jeg skal holde meg unna snop til neste lørdag siden det er da man skal spise nam nam :D

Skrevet

Slår aldri feil... I år har jeg ikke eget påskeegg engang, mamma har fylt opp et fellesegg med marsipan, heslig sjokolade og ekle skumting. :( På grensa til barnemishandling! Bortsett fra at jeg kanskje ikke er barn lenger, da.

Guest Jonna
Skrevet

:lol: :lol: Mamma sendte meg faktisk enda mer Påskegodis hun.

Så nå har jeg enda mer melkeegg, påskesum, påskemasipan o.l.

Skrevet

:lol: :lol: Mamma sendte meg faktisk enda mer Påskegodis hun.

Så nå har jeg enda mer melkeegg, påskesum, påskemasipan o.l.

Skulle ønske mamman min også var godis dealer. :lol:

Edit:redigerte herpa setning

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...