Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

men siden , liksom, tommy gikk ut på twist, kanskje han kommer tilbake :D :D :D :D :D ? kanskje ikke...

haha, det er lov å håpe :D ...men tviler sterkt, hehe. Er ikke så mange andre der inne man kan feste blikket sitt på, for å si det sånn :rofl:

  • Svar 973
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg håper Triana tar tak i den spyttinga. Det der går jo ikke ann! For noen drittfolk. Håper Dennis ryker denne uka.

Du veit det er ille når tv3-dama sier " Og sånn at dere vet det, Dennis lever i beste velgående!"

Morsomt at Christina klaget på at alle tørrhumpet hverandre, og så når hun skal bestemme "kongen befaler" så gjør hun akkurat det samme. Ahh jeg har sjelden sett mer dobbeltmoral enn det som kommer ut

Skrevet

Tommy var blitt veldig anonym og stille i det siste syns jeg, så ingen overraskelse at han gikk i dag.

Og så må jeg si at Maria faktisk vokser på meg. :o DET hadde jeg ikke forventet.

Favorittene mine er Stian og Vida. *heie på!*

  • Like 1
Skrevet

!!!! SUPERSPOILER !!!

Ikke bombesikkert, men dette har jeg hørt: Det er mafiauke neste uke og Miguel blir Don. Han får velge seg en consligere, som blir Maria. Han får da en makt til å sende ut en deltaker og velger å sende ut Andreas. Maria får muligheten til å skaffe seg en fredning eller en annen fordel ved å dolke Don i ryggen, noe hun gjør, så Miguel må sjekke ut av hotellet. To jenter må duellere og Athena er den som mest sannsynlig ryker ut.

  • Like 4
Skrevet

NEEEEEEEEI! Og superspoiler til og med! Jeg klarer vel ikke holde meg til mandag :( En spoiler om hva spoileren handler om takk :P Noen som kommer inn igjen? Noe på utstiden?

Tommy var anonym i det siste ja, så var kanskje ikke så rart at han røk. Men han hadde fortjent å være med videre, så sympatisk som han var (eller er da :P . Det eneste som irriterer meg litt med ham er at han slikker seg over tennene hele tiden, også har han litt ekkel munn, den er veldig rød og våt liksom :lol:

Maria er kul, er jo det jeg sier! Håper hun gir Miguel skikkelig inn, det hadde han fortjent. For en diger sutreunge han er, noe så umodent skal man lete lenge etter.

Også liker jeg ikke Kristian Renè lenger. Hadde litt sansen for ham en stund, men nå synes jeg bare han og er skikkelig usympatisk, og veldig Patrick Bateman som Jazzgeir kaller ham. Det er faktisk ganske så treffende.

Skrevet

Spoileren handler om hele neste uke. Jeg har det så travelt med eksamen og sånt nå, så jeg får ikke sett så mye på tv uansett. Men det ødelegger spenningen for alle dere andre å lese den altså! Det er mye artigere å se det i episodene!

  • Like 1
Skrevet

Åpne da vel! :devil:

Haha, dere trodde jeg skrev no gæernt her, men da hadde jeg fått flere på nakken :D:kiss:

Din djevel! Vedder på at du ikke ser på paradise engang, du bare hopper innom her for å lokke oss inn i fordervelsen!

Skrevet

Jeg har lest superspoileren og angrer ikke.

Men så er jeg en del tøffere enn endel andre her inne da for å si det sånn. :shifty:

Hehe neida.

Hva den handler om, uten å røpe noe:

Hva som liksom er opplegget og vrien neste uke, og hvilke konsekvenser det får. Men det var ikke hundre prosent sikkert.

Skrevet

Spoileren min var feil :D :D :D

Ny ! SUPERSPOILER!

(Som er litt mer sikker ettersom at episoden er sett :P )

Camilla blir Don, mens Christina blir Consig. Kristian blir sendt ut av paradise. Athena blir lei seg, og vil ikke være på paradise mer fordi hun føler at Kristian var den eneste partneren for henne,.

Red; Skal forresten ikke poste rykte/kanskje-spoiler neste gang. Ble skuffa nok sjæl om jeg ikke skal dele alt med omverdnen! :P

Skrevet

Spoileren min var feil :D :D :D

Ny ! SUPERSPOILER!

(Som er litt mer sikker ettersom at episoden er sett :P )

Camilla blir Don, mens Christina blir Consig. Kristian blir sendt ut av paradise. Athena blir lei seg, og vil ikke være på paradise mer fordi hun føler at Kristian var den eneste partneren for henne,.

Red; Skal forresten ikke poste rykte/kanskje-spoiler neste gang. Ble skuffa nok sjæl om jeg ikke skal dele alt med omverdnen! :P

Haha! Så det var ikke noe som stemte altså?

Skuff!

Skrevet

Haha! Så det var ikke noe som stemte altså?

Skuff!

Ja. Skreiv jo at den ikke var sikker da, da den ikke var fra et sikkert hold :D Men denne var! :):P

Skrevet

Ser på mandagens episode nå.

Skriver litt mer ryddig spoiler enn ozzy :aww:

Mafiauke

Mest fryktet gutt: Andreas

Mest fryktet jente: Camilla

Så skal alle gjestene stille seg bak den de frykter mest av Andreas/Camilla. Det ble 4 bak hver av de.

Hotellets don ble Camilla.

Hun fikk velge en av de bak Andreas som måtte skjekke ut med en gang, det ble: Christian Rene

  • Like 2
Skrevet

Så da kan jeg lese de gamle spoilerne da, uten at det ødelegger?

Du får jo vite hva opplegget blir (hva slags "tema" det blir) og noe av handlingen, men hvilke personer som er innblandet er feil i den første spoileren min :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...