Gå til innhold
Hundesonen.no

Grand ridgeback date - bildespam!


Recommended Posts

Skrevet

Tesh og Kovu hadde date i går, og vi hadde en god time i skogen med masse futt og fart! Vet ikke om jeg har sett Kovu løpe så mye noen gang jeg. Her er et utvalg, alle 300 bildene ligger her: http://err.no/pictur...n-Aqua-skogtur/

Nå kommer jeg og tar deg! Neeei!

DSC_5358.JPG

DSC_5361.JPG

Skogsmonsteret herself:

DSC_5367.JPG

Redd meg!

DSC_5371.JPG

Gotcha!

DSC_5405.JPG

De stod stille i minst 5 minutter til sammen!

DSC_5420.JPG

Småttisene våre var også med, her er Kua med pysj og munnkurv.

DSC_5428.JPG

Tesh lukter på blomstene:

DSC_5433.JPG

Rollebytte:

DSC_5438.JPG

Odin hopper i skogen:

DSC_5455.JPG

Hva sier du, skal vi løpe litt mer?

DSC_5461.JPG

Oookey, let's go!

DSC_5463.JPG

Kjekkas i skogen:

DSC_5474.JPG

Wroarrr!

DSC_5482.JPG

Lille sjarmis:

DSC_5485.JPG

Halla, søta!

DSC_5486.JPG

Finn én feil:

DSC_5500.JPG

Gjør det noe om jeg står her?

DSC_5518.JPG

Bølle-Tesh!

DSC_5524.JPG

Synkronhopping:

DSC_5549.JPG

Uh...

DSC_5567.JPG

  • Like 1
Skrevet

Hahaha, det siste bildet var morsomt! :D

Synes det var mange morsomme og fine bilder der (og en hel haug uskarpe, hva kan man gjøre når objektene ikke vil stå stille :P ), men prøvde hardt å begrense bildespammen litt. :P

Skrevet

Så ut som en herlig lekedate i skogen :) Men nå er det vel ikke sopp i skogen lenger, er det?

Åjoda, mase halvdaue overalt. Vi bor seriøst i soppmekka! Sopplukkere her hele sesongen og greier. Så alltid munnkurv når det ikke er mange meter snø!

  • Like 2
Skrevet

Åjoda, mase halvdaue overalt. Vi bor seriøst i soppmekka! Sopplukkere her hele sesongen og greier. Så alltid munnkurv når det ikke er mange meter snø!

Jaja, det er nå en billig livsforsikring, da :D

Skrevet

De koste seg masse! Store deler av tiden løp frk ordenspoliti (Kua) etter og kjefta.. Men Tesh er fin lekekompis hun :wub:

Hmmm?

DSC_5487.JPG

DSC_5547.JPG

(og ja, Tesh knøvler Kovu - igjen :P )

Skrevet

Herlig! Match made in heaven :wub: Vet en Snuser her som ville vært med! :lol:

Og flirer godt av Kua i pysj og med munnkurv. :lol: Men heller se rar ut enn å spise livsfarlige sopper!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...