Gå til innhold
Hundesonen.no

Jeg gidder ikke lage egen bildetråd-tråden


LilleZara
 Share

Recommended Posts

  • Svar 305
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ei venninne tegnet Ozzy i snøstorm.

første møte med havørn på kloss hold

Luno, Jolie og Nemis bidrag til BAs "Bergens fineste smil" konkurranse; kan ikke skjønne annet enn at dette skal gå videre (om det blir godtatt )

Posted Images

Synd man legger merke til ting litt for sent, sånn som at den ene foten er fremfor den andre. Men ellers veldig fornøyd med bildet :)

bdeae4061473ebe959ca7e63056da293.jpg

overlinje:

06ca19484e90b0ea7427ef04cd9fcae6.jpg

Om noen skulle snuble over min bildetråd av Iben her inne, kan dere gi meg ett varsel da? Finner den ikke og tror ikke søkefunksjonen er optimal på tlf :/

Sent fra min SM-N9005 via Tapatalk

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Vi har lekt lydighetsekvipasje idag. :lol: Gamliser kan de også nemlig! Gøy å se hvor rett jeg har fått det til helt på egen hånd for mange år siden, og hvor fort han tar det selvom det er en evighet siden jeg krevde mer enn triks av ham. Vi ble til og med brukt som eksempel for kursdeltagerne for å vise noen fokus greier instruktør drev å forklarte dem. Gøy! :) 
 

 

  • Like 4
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
On 8/19/2016 at 8:07 PM, simira said:

Fikk dette blinkskuddet på date i dag: Kovu i front, Punky, og Tesla til slutt.

DSC05752[1].JPG

Wow, vakre hunder! :D

Vi har vært på playdate i dag også, med Mio til @trill. Kovu fikk øve litt på gretten gammel gubbe-adferd, men gutta gikk igrunn ganske fint sammen.DSC_6170.thumb.JPG.6070311f017ee2b39bb91c4f6bce600c.JPG

  • Like 3
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Akkurat nå, simira skrev:

Wow, vakre hunder! :D

Vi har vært på playdate i dag også, med Mio til @trill. Kovu fikk øve litt på gretten gammel gubbe-adferd, men gutta gikk igrunn ganske fint sammen.DSC_6170.thumb.JPG.6070311f017ee2b39bb91c4f6bce600c.JPG

Fine gutta! Syns Kovu var ganske tålmodig, jeg, mye bøllefrø å håndtere det der :jump:

Moren til Tesla over er forresten bestemora til Mio, så vi har også vært på tur med Tesla og Punky et par ganger :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Jeg er enig med resten. Om man har økonomi selv til dekke mye er det jo veldig bra!   Dyrlege prisene har økt ganske så mye de siste årene da så det jeg betalte for operasjon av kreft kul i 2016 til forrvge hunden min var ca det samme jeg nylig betalte til hun jeg har nå for ørerens under lett bedøvelse og blodprøve 11300-,   Jeg har ikke økonomi til ikke ha forsikring med de prisene som er nå. Har hatt Agria siden 2006 og er godt fornøyd med de.Har ikke brukt de så alt for mye men,endel har det jo blitt. Årssummen øker jo jevnt og trutt der også selv om rasen jeg har ike er den dyreste forsikre. Var på litt over 4000,- for 8 år siden nå er den på 8000,-
    • Med tanke på ønske om terapihund, hundesport og familieliv så tenker jeg jo at retrieverene, eventuelt engelsk springer spaniel eller storpuddel, er generelt gode alternativer. Husk også at barn under 16 ikke skal ha selvstendig ansvar for hund. Det er litt rom for tolkning der, men jeg ville ihvertfall gjort en seriøs vurdering på hvordan barnet vil takle og håndtere en uventet situasjon på tur, om hunden kommer seg løs og skremmer noen, blir angrepet av en annen hund, jager vilt e.l.
    • Hei! Vi er en familie på 6, 4 barn fra 15år til 1år. Jeg er hovedsakelig den som har lyst på hund, og det vil nok jeg som hovedsakelig har ansvar for både luftig og trening. Håper også at de to eldste på 15 og 12 skal kunne lufte uten problem. Jeg har tidligere hatt flere hunder i hus, blant annet Border Collie, Rottweiler, Dobermann-blanding og Chihuahua. Jeg trives nok best med hunder i gruppe 1, men ønsker meg nå noe mer stødig, uten for mye risiko for mentale brister, vokt osv.  Jeg kommer nok heller ikke til å være like aktiv på trenings fronten, selv om jeg har et ønske om både lp og agility på hobbybasis.    Hunden vil hovedsakelig være familiehund, og være en del av hverdagskaoset, med masse lek og moro, følging på fotballtreninger, en joggetur i ny og ne, lengre turer i helger. Min store lidenskap er hund, så mentalttrening vil bli lagt inn litt hit og dit innimellom.    Den må tåle besøk, nye situasjoner og helst ikke ty til bjeffing ved hver minste ting. Vet at dette er ting som også må trenes på, men ønsker en rase der det er 90% sjanse for å lykkes enn 10%. Hvilke raser tenker dere kan passe inn hos oss? Har også en drøm om å utdanne denne hunden til terapi hund, men det vil tiden vise.
    • Har gjensidige og de er hvertfall aldri noe tull med!
    • Wohoo, da har løpetiden endelig startet! 🥳  14 mnd gammel
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...