Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Min sorte perle! :wub:

Greyhound, født 22.05.2011

Far: N. S.UCH. WW-10 NORDV-10Jet's Signed Sealed'n Delivered

Mor: INT NORD FIN UCH Jet's Take it or Leave it

9 uker, med sønnen min Emrik (3 år)

DSC_2554.jpg

9 uker

DSC_2581.jpg

10 uker med Whiskey

DSC_2651.jpg

DSC_2659.jpg

DSC_2677.jpg

12 uker, første møtet med filla

DSC_0064.jpg

DSC_0082.jpg

Kirow og Hugi (Whippet)

DSC_0047copy.jpg

14 uker

DSC_0037_edited-1.jpg

14 uker

DSC_0078_edited-1.jpg

DSC_0085_edited-1.jpg

  • Like 2
  • Svar 85
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

BIR og BIG 2 i Letohallen i dag!

Min sorte perle! Greyhound, født 22.05.2011 Far: N. S.UCH. WW-10 NORDV-10Jet's Signed Sealed'n Delivered Mor: INT NORD FIN UCH Jet's Take it or Leave it 9 uker, med sønnen min Emrik (3 år)

Kirow møtte pappa George i dag, her er noen bilder fra i dag!

Posted Images

Skrevet

Åå! Han var skjønn! DE labbene! :wub:

Også har han nesten aldri alle beina planta på jorda på disse bildene her! :D

Hehe, rikitg observert! Han har ikke beina på bakken så ofte... :lol:

Tusen takk for fine ord om gutten min! :wub:

Skrevet

Oh my! :wub: Dårlig gjort å legge ut slike bilder altså! Jeg som lider av kronisk greyhound forelskelse!

Sorte greys er utrolig fine! Er det din første grey? Har ikke sett deg så mye her på forumet, men minnes at du har (hadde?)en azawakh, stemmer d?

Kos deg masse med skjønnheten! Er så misunnelig! :)

Skrevet

Jeg elsker hvordan man kan se hvordan musklene kommer poppende fram ettersom han blir eldre. :drool:

Han er utrolig flott! :wub:

Oh my! :wub: Dårlig gjort å legge ut slike bilder altså! Jeg som lider av kronisk greyhound forelskelse!

Sorte greys er utrolig fine! Er det din første grey? Har ikke sett deg så mye her på forumet, men minnes at du har (hadde?)en azawakh, stemmer d?

Kos deg masse med skjønnheten! Er så misunnelig! :)

Hehe.. :D

Min første grey ja.

Riktig, hadde ei az tispe. Hun ble brått revet bort fra meg..

:( Påkjørt av bil. Utrolig synd, hun var kjempe trivelig, herlig frøken som var kjempe sosial av seg, de beste går først sies det. Sant!

Det blir azawakh igjen, så snart jeg bor litt mer øde. Det er så sykt mye tid og energi som legges i en slik hund. Så jeg må være 110% fokusert på den da..

Greyhound er en helt utrolig rase, veldig betatt! Også for en enkel hund. Han min er helt topp! :D

Skrevet

Er ikke sort en litt uvanlig farge, eller er det bare på whippet kanskje?

Kjempe lekker ihvertfall! :D

Sort er ikke så vanlig på grey nei. De er ganske populære også, når de kommer i ett kull. I dette kullet var det endel sorte, så da var det flere heldige :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Jeg har litt utfordringer med whippet hannen min på 5 år. Det er veldig tydelig at jeg er hovedmennesket til hunden, han søker til meg, det er meg han blir mest glad når kommer hjem men det er også meg han maser mest på. Jeg jobber langvakter, og når jeg er på jobb så er hunden helt rolig. De andre i huset forteller at han ligger å slapper av og er rolig og snill stort sett hele dagen. Når jeg kommer hjem blir han jo veldig glad for at jeg kommer, men jeg får nesten ikke satt meg ned før han  begynner med klynking/gråting og skal ha meg med ut - jeg tar han da som regel med meg ut, selv om de hjemme forteller at det ikke er lenge siden han var ute. Etter vi har vært ute, så kan gjerne klynkingen fortsette litt, og det kan til tider også være klynking på natten. Akkurat nå er vi i en ekstra tøff periode, da det er løpetid på byggefeltet og hannhunden har det veldig tøft, han spiser nesten ikke og sover ikke - noe som igjen gjør at jeg heller ikke sover, for jeg må være med han for at han ikke skal holde hele huset våkent om natten. Jeg har tilbrakt nettene på et rom med han i bånd og med hørselvern på for å få sove. Jeg begynner å bli rimelig desperat 🙈😭 Jeg har avtale med dyrlege om å prøve ut kjemisk kastrasjon, slik at vi kanskje kan slippe dette igjen. Men jeg er også redd for at han skal reagere dårlig på det - at han kanskje blir mer klynkende og "masete". I kveld når jeg kom hjem fra jobb så har jeg ignorert hunden, jeg har vært ute med han, men ikke "snakket" til han eller anerkjent han på annet vis, det føles ikke bra men tenker kanskje at det er noe jeg bør gjøre i en periode? Er dette helt feil tenkt av meg? Noen som har råd og veiledning for å kanskje få en litt mer selvstendig hund når også jeg er hjemme?
    • Bare det at noen har tenkt tanken er for meg helt på trynet. Og det er en herlig ironi i at de ikke tester produktene sine på dyr, men selger til dem... Hjelpes, hvem er disse folka😄
    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...