Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har blitt skrekkelig uoversiktlig etter at det "flyttet ut", synes jeg.

Hvor står dato for annonsene?

Antall visninger og tid som gjenstår er ganske overflødig informasjon i oversiktslisten, som gjør det hele mer rotete, etter min mening.

  • Like 7
Skrevet

For jeg må innrømme at jeg ikke følger så mye med på den fanen der oppe overhode. Var litt greiere da man kunne trykke "vis nye innlegg", også kunne man finne noe gøy under kjøp og salg på forumet. ;)

  • Like 8
Skrevet

For jeg må innrømme at jeg ikke følger så mye med på den fanen der oppe overhode. Var litt greiere da man kunne trykke "vis nye innlegg", også kunne man finne noe gøy under kjøp og salg på forumet. ;)

Sånn tenker jeg også!

Skrevet

Jeg ble obs på kjøp og salg-annonser tidligere pga at de dukket opp under "nye innlegg". Nå husker jeg bare innimellom å klikke på kjøp/salgs-fanen.

Ser kanskje ut til at den delen av forumet dør ut litt, når det ikke dukker opp sammen med de andre innleggene?

Skrevet

Ettersom jeg la ut annonse nå så ser jeg en klar bakdel med den måten å gjøre det på.

1. Jeg har først NÅ oppdaget at det er der kjøp og salg ligger.

2. jeg får ikke redigert og har alt 3 PM på en nok som alt er solgt...

Skrevet

Jeg er veldig enig med alle sammen. Man legger ikke merke til nye annonser, man får ikke redigert bort ting som allerede er solgt eller lagt til nye ting man vil selge. Savner den gamle.

  • Like 1
  • 2 weeks later...
Skrevet

Kan vi ikke få tilbake den gamle? Kan en admin/mod svare her, og si "ja"??

Dette er ikke noe jeg kan svare på, det er Espen som lagde nye kjøp og salg. Jeg har sendt han epost. Mer får jeg ikke gjort :)

Skrevet

Hei,

Den gamle kjøp & salg kommer ikke tilbake. Den nye har blitt mer aktiv så den er mer synlig og kommer til å bedre.

Skal se om jeg får lagt inn alle funksjonene dere savner :)

  • 1 month later...
Skrevet

Jeg føyer meg i rekken av dem som likte den gamle måten bedre!

Jeg vil ha kommentarer i kjøp/salg jeg. Har lagt ut to annonser selv, som jeg ikke aner om noen har sett..

Skrevet

Jeg føyer meg i rekken av dem som likte den gamle måten bedre!

Jeg vil ha kommentarer i kjøp/salg jeg. Har lagt ut to annonser selv, som jeg ikke aner om noen har sett..

Visninger - 58

står det ved siden av den ene annonsen.

Men som sagt,jeg har sendt det på mail til Espen,han som styrer med det.

Skrevet

Og Espen sa:

Hei,

Den gamle kjøp & salg kommer ikke tilbake. Den nye har blitt mer aktiv så den er mer synlig og kommer til å bedre.

Skal se om jeg får lagt inn alle funksjonene dere savner :)

Jeg skjønner ikke hvordan den nye kan ha blitt mer aktiv. Om man ser i denne tråden, og slik jeg føler det selv, så sjekker jeg ikke Kjøp og Salg med mindre jeg er ute etter noe spesielt - og knapt da, jeg husker ikke på det. Om ting derimot kommer opp som ny tråd når jeg leser forumet til daglig, da leser jeg det.

  • Like 3
Skrevet

Ja men det orker jeg ikke :P Holder i lange baner å trykke på en ting :lol:

Nå har jeg svart på en annonse som jeg kunne svart på for leeeeeeeeeeeeeeenge siden om jeg hadde husket at den avdelingen eksisterte. Heldige annonselageren!

edit: da måtte jeg prøve som du sa, og da sa den "Sorry ikke no nytt innlegg biatch", enda jeg bare har lest en av annonsene, så alt er jo nytt for meg :(

Skrevet

dere vet at på vis nytt innhold kan dere trykke på kjøp og salg katogorien også ? :D :D

Hæ? Hva mente du med det? At knappen til "Vis nytt innhold" ligger på samme linja som "Kjøp og salg"? Eller kan man faktisk få opp nye annonser i Kjøp og Salg når man klikker på "Vis nytt innhold"?

Skrevet

Hæ? Hva mente du med det? At knappen til "Vis nytt innhold" ligger på samme linja som "Kjøp og salg"? Eller kan man faktisk få opp nye annonser i Kjøp og Salg når man klikker på "Vis nytt innhold"?

Simira, svar på PM!

Om du trykker på nytt innhold, så ligger den i en meny på venstre side :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...