Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 271
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trooor ikke jeg har lagt inn dette før. Men det tåler uansett en reprise Casper for noen år siden... ekte tryning.

"Helt sant, far, senga mi bare, liksom .. poof! Den eksploderte, helt plutselig!"

Husker ikke om jeg har lagt ut dette bildet før men..

Posted Images

Skrevet

september2011005.jpg

Jeg klarte ikke lavære :whistle:

(Ble ikke som jeg så det for meg,vet ikke om det ligner så mye og han ser egentlig bare ut som en hårball,men legger det ut uansett jeg :lol: )

  • Like 2
Skrevet

Her var det mye moro, ja. Vi får prøve å bidra litt herfra også ;)

Ja, vi liker å pynte oss i skogen;

post-10121-0-66932100-1316778031_thumb.j

Dusjing, en ordentlig skjeeebne!

post-10121-0-79011200-1316778046.jpg

Det går greit vel, å forestille seg hva som foregikk de siste 25 sekundene før dette bildet ble tatt?

post-10121-0-88246100-1316778054_thumb.j

Lek med søster. Kan se litt voldsomt ut ja..

post-10121-0-05323500-1316778059_thumb.j

Denne er vel mest bare søt ;)

post-10121-0-11252100-1316778067.jpg

Skrevet

Her var det flere timers underholdning :D

Legger ved bilder av min lille Boerboelsøting på litt over 8 uker. Har rukket å ta en god del bilder av han allerede, regner med det bare blir værre :D

post-10095-0-82982800-1316789922.jpg

post-10095-0-99843100-1316789924.jpg

Skrevet

Hurra for morobilder, jeg sier aldri nei takk til en god latter :)

Slenger på et par jeg også:

Kuma leker med en Fox-terrier mix som blir sniffet på av en mops:

CSC_0091.jpg

DSC_00354-1.jpg

Kuma og en vakker Ungarsk Viszla:

DSC_00352.jpg

DSC_0022.jpg

  • Like 2
Skrevet

Her var det flere timers underholdning :D

Legger ved bilder av min lille Boerboelsøting på litt over 8 uker. Har rukket å ta en god del bilder av han allerede, regner med det bare blir værre :D

Herregud så nydelig! Har han egen tråd her? Hvis ikke, lag! Har en heftig raseforelskelse gående :wub:

Skrevet

Herregud så nydelig! Har han egen tråd her? Hvis ikke, lag! Har en heftig raseforelskelse gående :wub:

Jeg har ikke laget det enda, men det blir nok! Har hatt han i èn uke nå, og har allerede en drøss med bilder :P Også er jeg jo utrolig stolt av han, så en skrytetråd må nok til :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...