Gå til innhold
Hundesonen.no

JENTER: Ville du helst gått på date med Megan Fox eller din favoritt blant de mannlige skuespillerne?


Artemis

JENTER: Ville du helst gått på date med Megan Fox eller din favoritt blant de mannlige skuespillerne?  

68 stemmer

  1. 1.

    • Megan Fox
      4
    • En hot mannlig skuespiller
      64


Recommended Posts

Skrevet

Ja, overskriften er beskrivende nok. Hvem ville du gått på date med?

En kamerat av meg er sjokkert over at jeg og en venninne han spurte heller ville gått på date med den mannlige skuespilleren. "Because Megan Fox is SO hot! Every girl should want to go on a date with her!" Ehm, jeg er altså ikke enig. :P

Hva ville du valgt?

Skrevet

Mannlig skuespiller jeg liker.

Jeg vet om to jenter fra klassen min som sa de ville gå på date med henne OM de var lesbisk. Syns ikke hun er noe big deal jeg..

Skrevet

Magen er ei søt dame, men hun kan ikke måle seg mot mange av de kjekke mannlige skuespillerne for min del! :D

Skrevet

Megan ofc :D Makan til flott dame a gitt! (kanskje ikke helt egnet til å svare, ettersom jeg er bifil, og egentlig ikke tiltrekkes sååå voldsomt av menn. Da skal de være pene altså!)

Skrevet

Syns ikke Megan Fox er så innmaaaaari hot, jeg... Syns rett og slett hun er litt oppskrytt sånn rent utseendemessig. :icon_confused: Så da ble det en hot mannlig skuespiller.

Skrevet

haha! Greit at Fox er pen,men det finnes mange mannlige skuespillere som kommer FØR hun altså..! :P

Åh som jeg signerer den der! *drømme om noen irske, kjekke, vakre mannfolk*

Megan ofc :D Makan til flott dame a gitt! (kanskje ikke helt egnet til å svare, ettersom jeg er bifil, og egentlig ikke tiltrekkes sååå voldsomt av menn. Da skal de være pene altså!)

Bifil jeg og altså, men synes hun er oppskrytt. Og virkelig alt alt for tynn.

Skrevet

Ehhhhhh... hvem er Megan Fox? :icon_redface:

Men uansett - ja takk til Bruce Willis :D

Transformersbaben vel. :P Og hu spiller i musikkvideoen til Rhianna og Eminem mot han hobbiten.

Skrevet
Transformersbaben vel. :P Og hu spiller i musikkvideoen til Rhianna og Eminem mot han hobbiten.

Uhhhhh... Transformers? Ke? :icon_redface: Musikkvideo? Ehhhhhhhhh... Jeg følger muligens ikke helt med, trur eg *ler*.

Skrevet

Uhhhhh... Transformers? Ke? :icon_redface: Musikkvideo? Ehhhhhhhhh... Jeg følger muligens ikke helt med, trur eg *ler*.

megan-fox_tf.jpg

I Transformers :P

87205-595-monaghanfox1jpg.jpg

I musikkvideoen til "Love the way you lie" (sammen med Dominic Monaghan, som spilte hobbiten Munti/Merry i LOTR)

Jeg ville helt klart valgt en hot mannlig kjendis.. Som Orlando Bloom, kanskje? :whistle::D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...