Gå til innhold
Hundesonen.no

Alder  

186 stemmer

  1. 1. Hvor gammel er du?

    • Under 20
      21
    • 20-25
      80
    • 25-30
      49
    • 30-35
      19
    • 35-40
      7
    • Over 40
      10


Recommended Posts

Skrevet

Jeg er 22 :aww:

Mange jeg ikke trodde var så "unge" (ikke ta dere nær av det altså! :lol:) Men mange har så mye erfaring så jeg ser alltid for meg at de er et par år eldre enn de egentlig er... :aww:

Akkurat det samme tenkte jeg... Jeg har trodd at mange her måtte være myyye eldre enn meg, fordi de kan så mye, og fordi de sier så mye smart og fornuftig hele tida. Men nei... ;)

Jeg er også 22.

  • Svar 123
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

seriøst ja, det skal jeg love deg! Jeg elsker livet og alt det har å by på! Og selv om jeg ikke har reist verden rundt, selv om jeg ikke har opplevd ting andre mener man må oppleve, så er livet mitt

smårips!

Fysisk blir jeg yngre og yngre tror jeg, for har startet opp med trening igjen og sunnere vaner. Årene bare renner av

Skrevet

20 på lørdag så da huket jeg av der jeg ;p

Nææh, så søt dag du har bursdag på :lol:

Jeg blir 25 til lørdagen, så jeg krysset av på 25-30 jeg. ;)

Herlighet som tida flyr altså...

Skrevet

23, blir 24 i år, og synes det er helt topp! Har alltid hatt en gammel sjel - jeg føler igrunn jeg tar meg selv mer og mer igjen for hvert år som går! :) Enn så lenge iallefall .. :lol:

Skrevet

Jeg bare lurer... en poll er altså for å slippe at hver enkelt poster så en må sammenstille informasjonen selv. Er folk så redde for å bli feilplassert i sin "aldersgruppe" at de bare må poste den spesifike alderen i tillegg? :lol:

Skulle gjort pollen åpen, ser jeg...

Skrevet

Jeg bare lurer... en poll er altså for å slippe at hver enkelt poster så en må sammenstille informasjonen selv. Er folk så redde for å bli feilplassert i sin "aldersgruppe" at de bare må poste den spesifike alderen i tillegg? :lol:

Skulle gjort pollen åpen, ser jeg...

Du skulle hatt ett alternativ for hver alder. Det er jo meeeeeega forskjell på å være 35 og 40 liksom. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...