Gå til innhold
Hundesonen.no

Hva i all verden er dette?


Ann-C.

Recommended Posts

Skrevet

Fikk denne idag, på både norsk og engelsk.

Trodde ikke dette var en datingside akkurat?

Ann-C.,

******lo5 har sendt deg en melding på Hundesonen med tittelen "******[email protected]".

******lo5 sier:

======================================================================

******[email protected]

Mitt navn er ******,

Jeg er en ung vakker jente med full av kjærlighet, omsorg og romantisk. Jeg var imponere når jeg så profilen din i () og jeg elsker det, jeg tror vi kan klikke sammen. Jeg vil be deg svare meg gjennom denne e-postadressen min ******[email protected] og jeg vil vise deg mitt bilde vil du vite mer om meg. kan du kontakte meg direkte til min e-postadresse ******[email protected] slik at jeg vil ha nok plass til å legge bildet mitt og sende det til deg fra det du vil vite mer om meg. Alder, avstand og språk spiller ingen rolle, men elsker saker i livet.

Venter på svar til min e-postadresse snart.

******.

Jeg mener... HÆ????

Skrevet

Nåmmin så søtt, da...

Alle leter vel etter tilfeldige unge vakre jenter på internett som har sikret seg "love" som hotmailadresse, liksom??

Sikkert det samme som de tilsv. som man får på FB - egne robot-søkere som finner tilfeldige mailadresser og sender ut slike... Spam, helt enkelt.

Bare å ignorere - du vil neppe høre noe mer igjen, selv om vedkommende tror at dere "klikker" sammen...

Susanne

Skrevet

Er nok ikke bare deg hun føler det klikker med, jeg fikk den samme;) (men jeg føler ikke at en mail med tekst på norsk OG engelsk fra fremmede damer på et hundeforum er det som gjør at jeg føler meg "klikket" så den ble nok slettet ja...)

Skrevet

Jeg fikk også denne. Jeg raporterte den jeg da, tenkte at 'slike' medlemmer ikke er så intressante og ha på et hundeforum liksom :whistle:

Skrevet

Hun var vel kanskje ikke imponere når hun så profilen din? Og kanskje hun ikke trodde at dere to kunne klikke sammen. Litt synd, kanskje, dersom du er som henne som elsker saker i livet. :ermm::cool:

Men ikke gråt, det er så mange her inne som har single brødre, så det årnær seg nok. :cheer:

Jaja, jeg får ta det til meg da.... :whistle: Selv om jeg er veldig såra og vonbråten... :baby::D

Skrevet

Fått den jeg også :whistle: også lurte jeg egntlig på hva som var så imponerende med profilen min egentlig :cheer:

Kanskje alle som har fått "tilbud" fra henne skal bombardere henne med mailer og bilder :ermm:

Skrevet

Rapporterte det jeg også.

Ganske fascinerende egentlig, spesielt siden jeg ikke har noe på profilen min.

Tror jeg...

Kanskje hun likte at jeg var av den tause typen? :innocent:

Og til de av dere som ikke har fått...

Jeg kan sikkert forfatte en slibrig mail og sende dere asså. :icon_redface:

Skrevet

Til opplysning så har vi stengt av den kontoen så det skal forhåpentligvis ikke komme noe mer derfra nå. Dessverre for dere ensomme sjelder der ute :icon_redface:

moderator IW

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...