Gå til innhold
Hundesonen.no

Synkronsoving og kos


KjerstiG

Recommended Posts

Skrevet

Lurer på om vi ikke skal delta i konkuranse "Synkronsoving" :aww: :rolleyes2:

Stadig vekk jeg finner de i tilnærmet like stillinger...

DSC03299.jpg

DSC03301.jpg

DSC03302.jpg

DSC03304.jpg

Fant ettpar gamle bilder også...

div299.jpg

div300.jpg

WM i Synkronsoving neste ??? Burde jo ha en ganske god sjanse.. :aww::D

Kan vel trygt si at slappe av er de ganske gode på. selvom plassen i sofan blir meget begrenset for oss tobeinte.. :D

Godt å ha no å hvile nesa på ???

DSC03360.jpg

DSC03361.jpg

Skrevet

Tusen takk...

De er helskjønne sammen. og total avhengie av hverandre..

De fleste tvilte på at 2 hannhunder kunne gå så godt sammen når jeg overtok "tjukken" som 3 åring.

Og mange som frarådet meg å ta sjansen.

De ligger stort sett alltid sammen, tett omslynget, inntil, kos og varme.

Skrevet

Skikkelig kule bilder! Samle sammen en gjeng slike, ja - så er gullmedaljen i boks!

(lo godt her...)

Susanne

Skrevet

Herrrligste bildeserien på lenge :lol:

Dere er selvskrevne vinnere av synkronsove-WM!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...