Gå til innhold
Hundesonen.no

Limapiraya, Nemihai og Bagheratorsk


SoppenCamilla

Recommended Posts

Skrevet

Herlig bilder

Så søte de er der de leker med samme leke ( skulle ønske mine ville gjøre det også )

Og det siste bilde var rått :aww:

Fantastiske bilder

Skrevet

Lima er kjempe søt :aww: Vil ha en Lima selv! Kan du klone henne?

Herlige bilder, jeg får ikke så skarpe :D Jeg knipset og knipset på tur i dag, men det gikk ikke så bra.

Skrevet

Den øverste var skumlest :rolleyes2:

Lima er så fantastisk søt :)

Og ganske tøyelig ser det ut for :rolleyes2:

Skrevet

:rolleyes2: Har Lima vokst?

Flotte bilder fra deg, som alltid :rolleyes2: Kjempemorsomt det siste, selvom det ser ut som Lima skulle bli et lite mellommåltid.

Skrevet

Kjempefine bilder av de nydeligsøtepeneflotte hundene dine. Lima ser ut som en tøyelig strikk på noen av bildene :ahappy: Herlig gjeng med hunder du har :) Og helt ærlig, de ser ikke særlig farlige ut :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...